Deniz Işın'ın yoğun günleri!

Oyuncu Deniz Işın dizi setinden tiyatro oyununa koştururken objektiflere yakalandı. Işın, "Günlerim şu aralar oldukça yoğun geçiyor" diye konuştu.

ozan
18 Kasım 2023 - 11:44
Magazin

Ekranların güzel oyuncularından Deniz Işın, geçtiğimiz gün Metropol İstanbul'da görüntülendi. Dasdas Sahne'de gerçekleştirdiği tiyatro oyunu için yeni oyununun prömiyer öncesi son provalarını tamamlayan Işın, AVM çıkışında kendisini fark eden gazetecilere poz verdi.

Güleryüzüyle objektiflere yansıyan başarılı oyuncu, "Şimdi tiyatro oyunumuzun provasını tamamladık. İzleyici karşısına çıkmadan önceki son provalar gerçekleşti. Şimdi de dizi için sete doğru yola çıkıyorum. Günlerim şu sıralar oldukça yoğun geçiyor" dedi.

23-11/18/deniz-isin-1-1700297144.JPG

Deniz Işın, sorular üzerine her şeyin planlandığı gibi ilerlediğini belirtirken, "Tiyatro oyunu için heyecanlıyım, umarım izleyicilerimize güzel bir performans sunabiliriz. Aynı zamanda dizinin setinde de önemli sahneler çekiyoruz. Hem tiyatro hem de dizi projeleriyle iç içe geçen bir dönem yaşıyorum" diye ekledi.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

bizi takip edin