Dila Hanım kanal değiştirdi!

Dila Hanım yeni kanalında...

resim yok
02 Ekim 2013 - 12:26
Magazin

Geçen sezon Show TV'den, Star TV'ye çok sayıda dizi transfer olmuştu. Bu kez tam tersi oldu.

 

YENİ KANALINDA

Star TV’de ekrana gelen 'Dila Hanım' dizisi kanal değiştirdi...

 

DETAYLAR

Yapımcılığını Gold Film'in üstlendiği Dila Hanım dizisi kanal değiştirdi.

 

BU HAFTADAN İTİBAREN...

Dila Hanım dizisi yeni bölümleriyle bu haftadan itibaren saat 20:00'de Show TV'de ekranlara gelecek.

 

YENİ KANAL YENİ SERÜVEN

Başrollerini Hatice Şendil, Erkan Petekkaya ve Hülya Darcan gibi birbirinden başarılı isimlerin paylaştığı ve senaryosunu Deniz Akçay ve ekibinin kaleme aldığı “Dila Hanım” bundan böyle yayın hayatına yeni kanalı Show TV’de devam edecek.

Dila Hanım” yeni bölümüyle Cuma akşamı saat 20:00′da Show TV’de!

Türk sinemasının köşe taşlarından olan aynı adlı sinema filminden uyarlanan Dila Hanım'ın ilk bölümü 14 Eylül 2012 tarihinde yayınlanmıştır. Hikaye Adana'da geçmektedir.

Nisan 2013'te Star TV, dizisinin ikinci sezonda da devam edeceğini açıklamıştı. Dizi, 14 Haziran 2013'te ise ilk sezon finalini gerçekleştirmişti.

 

DİZİNİN KONUSU

Sarıgöl’de yaşayan iki büyük aile Barazoğulları ve Selamoğulları’nın kaderleri Barazoğlu İhsan ve eşi Dila’nın kasabaya yerleşmeleri ile yeniden yazılacaktır. İhsan Barazoğlu ve Dila’nın mutlu evliliği talihsiz bir olayla gölgelenir.

Barazoğullarının reisi Seyit Bey, arsasını Selamoğlu Ailesi'nin dürüst ve saygıdeğer ismi Rıza’ya satmak için anlaşınca ailenin küçük oğlu Azer kavga çıkartır. Senelerdir Rıza’ya kin besleyen Azer’in silah çekmesi ile kavga başka bir boyuta taşınırken araya giren İhsan vurulur.[reklam]

İhsan, arkasında seven bir kadın ve düşmanlık bırakarak bu dünyadan ayrılır. İhsan Bey'in eşi Dila Hanım, silahlı kavgada eşini vuran Karadağlı Rıza'yı öldürmeye yemin eder. Dila, bir rastlantı neticesi, hiç tanımadığı Rıza'yla tanışır. Ona eşinin katili olduğunu bilmeden büyük bir aşk ile bağlanır. Rıza da Dila Hanım'a büyük bir aşk beslemektedir. Rıza, Dila’nın kim olduğunu öğrendiğinde kimliğini gizleme yolunu seçer.

Rıza bir taraftan İhsan’ın ölümünden dolayı vicdan azabı çekerken diğer taraftan giderek aşık olduğu Dila’nın intikam hırsı ile karşı karşıyadır. Dila’dan gerçek kimliğini gizlemiş olması ve aralarında günden güne büyüyen aşk, olayı daha da içinden çıkılmaz bir hale sokacaktır.

Mağrur ve güçlü Dila Hanım, gururlu ve kendisine güvenen Karadağlı Rıza'ya karşı aşkının mı peşinden gidecektir yoksa kinin mi?

Sevgi, kin ve düşmanlığa, Azer ve Kahya Canip’in entrikalarına, geleneklerin, törelerin baskılarına rağmen bu aşk yeşerebilecek midir?

 

 

ERKAN PETEKKAYA'NIN PİŞMANLIĞI! DETAYLAR BURADA!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat