Diva Bülent Ersoy’un puantiyeli kostümü olay yarattı!

Programın yayınlanan afişinde Diva Bülent Ersoy, takıları ve ihtişamlı kostümüyle dikkatleri üzerine topladı.

Volkan Usta
16 Haziran 2024 - 09:52
Magazin

Yapımcılığını Bloom Medya’nın üstlendiği Bülent Ersoy, Safiye Soyman ve Banu Alkan’ın yanı sıra bu sene Seray Sever’in de dahil olduğu SHOW TV’nin fenomen programı ‘Dünya Güzellerim’ bu yaz tatil konseptiyle izleyicinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Programın yayınlanan afişinde Diva Bülent Ersoy, takıları ve ihtişamlı kostümüyle dikkatleri üzerine topladı.

Modacı Burcu Sedef tarafından hazırlanan puantiyeli bir kostüm, dev şapkası ve prada küpeleriyle objektiflere poz veren Bülent Ersoy yine Diva’lığını konuşturdu. Yaza damgasını vuracak program Dünya Güzellerim Tatil’de de Bülent Ersoy’un giyeceği kıyafetler şimdiden büyük bir merak konusu oldu.

‘Dünya Güzellerim Tatilde’de ünlü isimler kapanmak üzere olan bir oteli yeniden hayata döndürmek için görev başına geçecek. Oteli müşteriler ile doldurmak için tüm imkanlarını kullanacak olan Bülent Ersoy, Banu Alkan, Safiye Soyman ve Seray Sever her hafta kendilerine verilen görevleri başarıyla tamamlamak için tatlı bir rekabete girecek. 

‘Dünya Güzellerim Tatilde’ çok yakında Show TV’de!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

bizi takip edin