resim yok
25 Temmuz 2011 - 00:00

Arka Sokaklar'dan ayrılan Çağla Kubat, sörf öğretmeye başladı.

 
Milli sörfçü Çağla Kubat, kendi ismini taşıyan okulunda hem yarışlara hazırlanıyor, hem de küçük öğrencilerine sörf öğretiyor
 
Sörfte dünya sıralamasındaki 5?inciliğini koruyan Çağla Kubat, bu yıl kendisi için çok özel günleri yaşıyor. Ağustos ayında yapılacak dünya şampiyonasına kendi sörf okulu tesislerinde ev sahipliği yapacak olan Kubat, şampiyonanın son günü olan 13 Ağustos?un babasının doğum günü olduğunu belirtti.
 
Hem yarışçı hem de öğretici olarak sörf sporunu yaymaya çalıştığını sözlerine ekleyen Çağla Kubat, özellikle çocuklar ile yakından ilgilenmeye devam ediyor. Eğitmen olmanın çok ağır bir sorumluluk olduğunu dile getiren Kubat, Alaçatı Sörf Festivali kapsamında katıldığı söyleşide rakiplerine gözdağı verdi.
 
Kendisini çok formda hissettiğini belirten Çağla Kubat, "Bu yıl geçtiğimiz yıllara göre çok daha hızlıyım. Çalışmalar bunu gösteriyor. Onun için iddialıyım diyebilirim" dedi.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat