Doğa Bekleriz'den olay yaratacak açıklamalar!

Doğa Bekleriz'den olay yaratacak açıklamalar!

resim yok
27 Kasım 2014 - 16:04
Magazin

Doğa Bekleriz: ''O suratı görünce iştahım kaçıyor''

Doğa Bekleriz, konuk olduğu canlı yayında söz Emrah'ın oynadığı reklamdan açılınca sert yorumlarda bulundu.


Ünlü manken Doğa Bekleriz Beyaz TV'de yayınlanan 'Söylemezsem Olmaz' programında çarpıcı açıklamalar yaptı.

Dört ay önce Mersin'e taşındığını ve makarnacı dükkânı açtığını söyleyen Bekleriz, bir hamburger markasının reklam filminde rol alan ünlü şarkıcı Emrah için şaşırtıcı yorumlarda bulundu.

 

'O SURATI GÖRÜNCE İŞTAHIM KAÇIYOR'

Emrah'ın reklam filmini izledim. O suratı görünce iştahım kaçıyor, o hamburgeri nasıl yiyorlar anlamıyorum.

 

MUTFAĞA DA GİRİYORUM BULAŞIK DA YIKIYORUM'

Dört aydır Mersin'e yaşıyorum. Mersin'de makarna işine el attım.Zaten hep esnaf ruhlu bir kadındım. Dükkanımda mutfağa da giriyorum, bulaşık da yıkıyorum.[reklam]

'VİCDANLI BİR ADAMLA EVLENMEK İSTİYORUM'

Herkes ''Aşık olupta mı Mersin'e gittin?'' diye soruyor. Sevgilim yok. Bir yere gitmem için aşık olmama hiç gerek yok. Mersin'e ailemle gittim ve ne yapacağımı bilmeden gittim.

Domatesin ucuzluğuna aşık olduğum için Mersin'e gittim. Evlenmeyi düşünüyorum. Evde mi kalacağım? Vicdanlı bir adamla evlenmek istiyorum.

 

'YAPIŞTIRICI REKLAMINDA OYNAMAMI TEKLİF ETTİLER'

Biriyle tanışıyorum, biraz sonra ''Vallahi kulağımı yapıştırmadım'' demek zorunda kalıyorum. Hiç kimse unutmadı o olayı. Bir muhabir 'Sen evden işe, işten eve geliyorsun; gel sana böyle bir haber yapalım' dedi, ben de kabul ettim. O olayın artıları olduğu kadar benden götürdükleri de oldu. O dönem birçok anlaşmam iptal edildi. Yapıştırıcı reklamında oynamamı bile teklif ettiler.''

 

 

EMRAH, HAMBURGER REKLAMINDAN NE KADAR PARA KAZANDI?

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat