Doğum sonrası hırs yapıp kürdana döndü!

Jessica Simpson doğum kilolarından kurtuldu.

resim yok
08 Ocak 2014 - 12:04
Magazin

Aldığı kilolar yüzünden alay konusu olmuştu.

 

Doğum sonrası hırst yaptı, kürdana döndü!

 

Jessica Simpson doğum kilolarından kurtuldu.

 

YENİ FİZİĞİYLE KAMERALAR KARŞISINDA

İkinci kez anne olan Jessica Simpson, doğum kilolarını vererek yeni fiziğiyle kameralar karşısına geçti.

Ünlü şarkıcı Jessica Simpson, ikinci doğumunun ardından yeni görünümüyle ilk kez bir televizyon programına katıldı.

 

YEDİKLERİNE DİKKAT ETMİŞ

Kızı Maxwell'e hamile olduğu sırada aldığı kilolarla eleştirilen Simpson, ikinci hamileliğinde yediklerine dikkat ettiğini belirtti.

Medyanın baskısından şikayet eden Simpson;

 

''İZİN VEREMEZDİM''

"Bence hamile bir kadın sağlıklı olduğu sürece istediğini yemeli.

Medyanın hayatımın en mutlu anlarını elimden almasına izin veremezdim" dedi.

Şarkıcı, bu yıl içince nişanlısı Eric Johnson ile evlenmeyi planladıklarını da sözlerine ekledi.

 

GEÇTİĞİMİZ GÜNLERDE...

Ünlü şarkıcı geçtiğimiz günlerde ise JFK New York Havalimanında kameralara yansımıştı.

Verdiği kilolarla dikkat çeken ünlü şarkıcı giydiği kıyafetleri rahatlıkla sergilemişti. Deri pantolonu ve pahalı çantası ile kameralara poz veren güzel şarkıcının giydiği kürk ile göbek bölgesini kapattığı gözlerden kaçmamıştı.

Kısa sürede çok kilo veren ünlü şarkıcının karın bölgesini inceltmeden kameralara göstermeyeceğini söylemesi gülümsemelere neden olmuştu.[reklam]

SIMPSON'IN KARİYERİ

Jessica Ann Simpson, 1990'lı yılların sonlarına doğru şöhrete kavuştu. "Billboard Top 40" listelesinde zirveye yerleşen yedi single'ı vardır. üç altın plağı, iki ayrı albümünün multi-platin RIAA sertifikası vardır. Eski kocası Nick Lachey ile MTV'nin Newlyweds adlı programında yer aldı. Ayrıca, kendisi gibi şarkıcı olan Ashley Simpson adında bir kızkardeşi vardır.

Jessica Simpson, Christina Aguilera ve Britney Spears ile aynı zamanda şarkıcılığa adım attı. Küçük yaşta, Micky Mouse Club seçmelerine katıldı, ancak diğer adayların yanında sönük kaldığı için buraya kabul edilmedi.

Eğitimini kilise korosu ve Hristiyan plak şirketlerinden alan Jessica, demosu bir gün Sony başakanı Tommy Mottola'nın eline geçince şöhret yolunda ilk adımını attı. 1999'un sonuna doğru ilk albümü "Sweet Kisses" piyasaya sürüldü. Albüm Britney Spears ve Christina Aguilera gibi teen pop prenseslerinin piyasaya hakim olması nedeniyle fazla başarılı olamadı. Albümden çıkan "I Wanna Love You Forever" şarkısı ile Billboard listelerinde ancak 3 numaraya kadar çıktı. Fakat, yine de 1 milyondan fazla sattı.

2001 yılında yapımcılarının isteğiyle biraz kilo verdi ve yeni bir imaj kazandı. Çıkardığı Irresistible albümü yine istenilen başarıyı gösteremez ve listelere 11 numaradan girer. MTV Müzik Ödüllerinde En iyi Pop Şarkıcısı dalında aday gösterilir. Fakat ödülü Britney Spears'a kaptırdı.

2002'de Nick Lachey ile evlenir ve Hollywood'un en gözde çiftlerinden biri oldular. Bu sayede 2003 yılında "In the Skin" albümünü çıkardı ve albüm iyi bir başarı yakalayarak 5 milyon sattı. Öte yandan kocası Nick Lachey ile "Newlyweds" adlı bir programa başladı. Programın izlenme oranları oldukça yüksek olur ve Jessica asıl şöhretine bu sayede kavuştu. 2005 yılında evliliğinde sorunlar başladı ve çift 2006'da resmen boşandı. Simpson, 2006 Ağustos ayında 5. stüdyo albümü "A Public Affair"i çıkarır. Albüm ilk hafta 100.000 satar ve listelere 5 numaradan girer. Eleştirmenler albümü vasat bulur ve evlendikten sonra kariyerinin bitme noktasına geldiğini söyler.

 

 

2014'ÜN BOMBA AŞKLARINDAN BİR YENİSİ! DETAYLAR!

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları