resim yok
20 Ağustos 2012 - 00:00

 

Vahide Gördüm'den şaşırtan imaj
Vahide Gördüm ekranlara farklı bir yüzle çıkıyor. Dizilerde mütevazi rollerde görev alan oyuncu, yeni imajıyla geliyor.
 
Televizyon dizilerinde ev kadını, hizmetçi, kapıcı karısı gibi rollerle ekrana gelen Vahide Gördüm, ilk kez çalışan, şehirli bir kadın olarak dizi seyircisinin karşısına çıkıyor.
 
Habertürk'ün haberine göre tanıtım fotoğraflarında sarıya boyattığı henüz uzamaya başlayan saçları ve modern kıyafetleriyle görünen Vahide Gördüm’e başrollerde Yetkin Dikinciler, Barış Kılıç, Yasemin Sannino ve Keremcem gibi isimler eşlik ediyor.
 
Doktor Deniz'in zor seçimi
 
Vahide Gördüm’ün canlandırdığı ülkenin en iyi doğum uzmanlarından Doktor Deniz karakteri, Ankara’dan sonra İstanbul’da okul arkadaşının kliniğinde birlikte çalıştığı arkadaşlarıyla hayat kurtarmaya devam ederken yaşadığı trajik olayları atlatmaya çalışıyor. Seyirci, Doktor Deniz’in aşkla dostluk arasında yapmak zorunda kaldığı seçimden sonra çalışma arkadaşları ve yakınları arasında tamamen değişen ilişkisine şahit olacak.
 
Kendi dertlerine çare olamıyorlar
 
Yetkin Dikinciler’in Dr. Sinan, Barış Kılıç’ın Dr. Burak, Yasemin Sannino’nun Dr. Zuhal’ı oynayacağı dizideki diğer doktorları Keremcem ve Seda Güven canlandırıyor. Merhaba Hayat’ta bir klinikte çalışan altı doktorun insanların dertlerine çare olurken kendi özel hayatlarındaki çaresizlikle savaşları ekrana gelecek. Ya da başka bir deyişle terzi kendi söküğünü dikemeyecek

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat