‘Dragons and Mythical Beasts' ünlü isimleri ağırladı

Londra'dan getirilen dev kuklalı gösteri ‘Dragons and Mythical Beasts’, geçtiğimiz gün Ayşe Esmeli Ayar, Ebru Akel, Ece Vahapoğlu, Beyza Şekerci, Wilma Elles gibi çok sayıda ünlü ismi ve çocuklarını ağırladı.

Berfin Sengil
21 Nisan 2024 - 11:46
Magazin

BKM, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında Londra’nın en çok beğenilen sahne şovlarından biri olan ‘Dragons and Mythical Beasts’i Türkiye’ye getirdi. 19 Nisan itibariyle başlayan gösteriler, 23 Nisan’a kadar Maximum Uniq Hall’da devam edecek.

Heyecan, aksiyon, eğlence, gizem ve sırlarla dolu şovu izlemeye ünlü isimler de çocuklarıyla birlikte geldi. Ayşe Esmeli Ayar, Ebru Akel, Ece Vahapoğlu, Beyza Şekerci, Wilma Elles, Ezgi Sertel-Ozan Çobanoğlu, Nur Tuğba Namlı, Onur Atilla, Onur Bilgetay, Ozan Açıktan, Sanem Bahçekapılı-Fatih Aker, Sinem Uslu, Zeynep Demirel, Murat-Esra Akkoyunlu gösterime katılan isimler arasındaydı.

23 Nisan’a Kadar Maximum Uniq Hall’de!

'Dragons and Mythical Beasts', efsanevi canavarların bilinmeyen yönlerini sürükleyici ve eğlenceli hikayeler ile sahneye taşıyor. Dünyanın farklı yerlerinde anlatılan efsanevi hikayeler çocukların hayal gücünü beslerken, aileleri ile keyifli vakit geçirmesini sağlıyor. 

İstanbul gösterimleri için Türk asıllı bir hikaye anlatıcısının çocuklara eşlik ettiği gösterilerde çocuklar ejderhalar, troller, tekboynuzlu atlar ve efsanevi hayvanlar ile tanışıyor.

Gösteri Tarihleri

21 Nisan Pazar - Saat: 13.00, 16.00 

22 Nisan Pazartesi - Saat: 19.30 

23 Nisan Salı - Saat: 13.00, 16.00, 19.00 

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

bizi takip edin