resim yok
13 Nisan 2012 - 00:00

 

Yalan Dünya”nın arıza çocuğu Orçun ile özgüven patlamasına rağmen yalnız takılan jönü Çağatay, gerçek hayatta aradıkları aşkı buldu.
Orçun’un yüzü gülüyor
Yalan Dünya” dizisinde bir türlü kız arkadaş bulamayan problem çocuk Orçun’u canlandıran Bartu Küçükçağlayan, gerçek hayatta çok mutlu... Altın Portakal ödüllü oyuncu, aradığı aşkı “Kuzey Güney”in Cemre’si Öykü Karayel’de buldu. İkili önceki akşam Otto Santral’deki Duman konserindeydi...
 
 
Gidelim sevgılım
Dizide her cümlesinin sonuna “sevgılım” sözünü ekleyen Çağatay’ı canlandıran Hakan Meriçliler ise aynı gün 2009 Türkiye güzeli Senem Kuyucuoğlu ile objektiflere takıldı. Rumelihisarı’nda baş başa kahvaltı eden çift, daha sonra Kuyucuoğlu’nun aracı ile oradan ayrıldı. Meriçliler, görüntülendiklerini fark edince sevgilisine “Gidelim sevgılım” diye takıldı.
 

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat