Ebru Gündeş'in yoğurt ve süt markası geliyor!

Sanatçı Ebru Gündeş'in içinde bine yakın süt ineğinin bulunduğu Tekirdağ'ın Muratlı ilçesindeki çiftliğinde her gün yaklaşık 30 bin litre süt üretiliyor.

resim yok
05 Kasım 2013 - 13:20
Magazin

Sevilen sanatçı Ebru Gündeş son günlerde gündemden düşmüyor.

 

Ünlü sanatçı bu kez oldukça farklı bir haber ile karşımızda!

 

İşte haberin detayları:

 

TEKİRDAĞ - MURATLI

Sanatçı Ebru Gündeş'in içinde bine yakın süt ineğinin bulunduğu Tekirdağ'ın Muratlı ilçesindeki çiftliğinde her gün yaklaşık 30 bin litre süt üretiliyor.

 

YOĞURT VE SÜT MARKASI

Sütleri ünlü bir markaya satan Gündeş'in yakında kendi adını taşıyan yoğurt ve süt markası ile piyasaya gireceği öğrenildi.

Azeri işadamı Reza Zarrab ile evli sanatçı Ebru Gündeş, 2009 yılında ağabeyi Cengiz Kumartaşlıoğlu ile Tekirdağ'ın Muratlı ilçesi Kırkkepenekli köyünde 500 dönüm arazi üzerine yapılan büyükbaş hayvan çiftliği satın almıştı.

 

GÜNLÜK 30 BİN LİTRELİK SÜT ÜRETİMİ

Gündeş'in ağabeyi ve kendi soyisimlerinin kısaltılmasından oluşan 'Güntaş' çiftliğinde açık besi usulü ile büyükbaş hayvancılık yapılıyor.

Hoştayn ve montofon cinsi bine yakın ineğin yer aldığı çiftlikte her gün yaklaşık 30 bin litre süt üretimi yapılıyor.

 

ÜNLÜ BİR MARKAYA SATILIYOR

Her gün düzenli olarak otomatik makinelerle sağılan ineklerin sütü ünlü bir markaya satılıyor.[reklam]

4 yıldır hayvancılıkla ilgilenen Gündeş'in yakın bir zamanda kendi ismini taşıyan süt ve yoğurt markasıyla piyasaya gireceği öğrenildi.

 

GÜNDEŞ

Çiftlikte üretilen sütlerin kurulacak tesiste işlenerek 'Gündeş' markasıyla piyasaya sürüleceği kaydedildi.

 

ELİYLE BESLİYOR

Öte yandan Gündeş'in zaman zaman eşi ve çocuklarıyla çiftliği ziyaret ettiği, burada ineklerin yavrularını kendi eliyle beslediği kaydedildi.

 

 

EBRU GÜNDEŞ'TEN TERİM'E ÖVGÜ! DETAYLAR BURADA!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat