Ebru Gündeş'ten dünyada bir ilk proje!

Ebru Gündeş, internet üzerinden satışa çıkardığı dünyaca ünlü modacılara ait kostümlerinin geliriyle birçok yardım derneğine bağışta bulunulmasını sağladı.

resim yok
04 Kasım 2013 - 10:54
Magazin

Ebru Gündeş, internet üzerinden satışa çıkardığı dünyaca ünlü modacılara ait kostümlerinin geliriyle birçok yardım derneğine bağışta bulunulmasını sağladı.
 

BAĞIŞ

Ebru Gündeş'in 2010 yılında hayata geçirdiği 'ebrugundessatıyor' projesiyle birçok yardım kuruluşu ve vakfa bağış yapıldı.

 

ŞİMDİYE KADAR

Bugüne kadar sahnede giydiği kostümlerini internet üzerinden satışa çıkaran ünlü sanatçı, şimdiye kadar 225 adet kostüm ve ayakkabısını sattı.

 

'GURUR DUYUYORUM'

Satılan bu ürünlerden elde edilen gelir ise 141 bin 790 liraya ulaştı. Bu gelir Mehmetçik Vakfı, Darüşşafaka, Omurilik Felçlileri Derneği ve Çocuk Esirgeme Kurumu başta olmak üzere birçok vakfa bağışlandı.

Elde edilen gelirin kendisine gurur verdiğini söyleyen Gündeş;

 

''MUTLULUK VERİCİ''

"Birçok vakfın yardım gecelerinde destek amaçlı sahne alıp, bağış yapıp ya da projelerinde çalışarak onlar adına bir şeylere vesile olabiliyoruz, bu çok mutluluk verici" diye konuştu.

 

DÜNYADA İLK

Gündeş sözlerine şöyle devam etti:

"Bizim sitemiz hiçbir kuruluştan ya da şahıstan maddi yardım almadan tamamen kendi imkanlarımla vakıflara katkıda bulunuyor.

Dünyada ilk olan bir proje. Gördüğümüz sonuçlarla da ekip olarak bunun gururunu yaşıyoruz" dedi.[reklam]

2.4 MİLYONLUK AKÜLÜ SANDALYE

Yardımseverliğiyle tanınan Ebru Gündeş, geçtiğimiz aylarda Omurilik Felçlileri Derneği'ne bin adet akülü sandalye hediye etti.

Tanesi 2 bin 400 lira olan sandalyeler için 2 milyon 400 bin lira ödeyen sanatçı, bu davranışıyla takdir topladı.

Gündeş ayrıca geçtiğimiz ay canlı yayında Başbakan'ın eşi Emine Erdoğan'a Toplumsal Gelişim Merkezi Eğitim ve Sosyal Dayanışma Derneği TOGEM-DER'e Türkiye'nin çeşitli kentlerinde 175 adet ana sınıfı açacağının sözünü verdi.

 

 

EBRU GÜNDEŞ'TEN TERİM'E ÖVGÜ! DETAYLAR BURADA!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat