Ebru Şancı: Aldatırsa servetinin yarısı benim

Evlilik hayatına dair konuşan Ebru Şancı, aldatılma ve evlilik sözleşmesi hakkında açıklama yaptı.

resim yok
27 Mayıs 2016 - 13:48
Magazin

Geçtiğimiz yıl evlilik haberini aldığımız ve şimdilerde dört aylık hamile olan Ebru Şancı, katıldığı bir televizyon programında tek gecelik ilişkiler, aldatılma ve boşanma hakkında konuştu.

"KADINLAR KOCAMA MESAJ ATIYOR"

Futbolcu Alparslan Öztürk ile evli olan şarkıcı Ebru Şancı, konuk olduğu programda özel hayatına dair açıklamalarda bulundu. Kocasının telefonuna gelen aşk mesajlarından bahseden Şancı’nın dikkat çekici açıklamaları şöyle: “Kocama özelden mesaj atmış ‘Onunla mutlu musun?’ diye, bizimki de cevap yazmış ‘Gerizekalı mutlu olmadığım kadınla neden evli kalayım’ diye. Evli bir adama böyle mesaj atan kadın yenilgiyi baştan kabul etmiştir zaten. Benim hayatımda 1 gecelik, 3 gecelik yada 1 haftalıksın… Eğer sen evli bir adama kendini kullandırmayı göze alıyorsan buyur yap, ben aradan çekileyim.

"1 GECELİK İLİŞKİ İÇİN YUVAMI YIKMAM"

Ben 1 gecelik ilişki için yuvamı yıkmam diye düşünüyorum. Kocama mesaj atana asla cevap vermem. Neden o vasıfsızla bir olayım ki?

16-05/27/ebru-sanci.jpg

"İÇİNDE VARSA ZATEN YAPAR"

Olur da bir gün biriyle ilişki yaşasa o zaman ‘valizi al, hadi canım’ derim. Yeni nesil futbolcuların hepsi, sevdikleriyle evleniyorlar. Eskiden futbolcular, popüler insanlarla aşk yaşar ölseler de bitseler de sonunda ailelerinin istedikleri kızlarla evleniyorlardı. İçinde varsa zaten yapar, ben adamı 24 saat kontrol altında tutamam ki…

"SERVETİNİN YARISI ZATEN BENİM"

Biz neden aldatmadan konuşuyoruz ki, yaparsa kendine yapar. Servetinin yarısı zaten benim, alır valizini gider. Bana evlilik sözleşmesi imzalatacak adam daha anasının karnından doğmadı.”

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat