resim yok
12 Eylül 2011 - 00:00

 

Al Yazmalım'ın oyuncuları, şu sıralar Mudanya'da, yoğun bir tempoda çalışıyor.
Dizinin ilk bölümü için Bursa Çelik Palas Hotel'de verilen davet; bir günlüğüne de olsa, onları yoğun çalışma tempolarından uzaklaştırdı. Şampanya patlatılarak başlatılan davette oyunculara eşlik eden Instyle dergisi ekibi; Özge Özpirinçci, Gözde Kansu, Seçkin Özdemir ve Barış Falay'ın sohbetine tanık oldu.
 
Gözde'yi çok kıskanmıştım
 
Özge Özpirinçci: Gözde'yle ilk tanıştığımız gün, kendisine epey sinir olmuştum. Çeşme'de, Altan'la (Engin Altan Düzyatan'dan bahsediyor) otururken birden Gözde geldi. Altan'a sarılıp dakikalarca sohbet etti; onu yanımdan uzaklaştırdı. O sırada Altan'ın ayağına kıymık battı. Gözde, bu kez de Altan'ı revire götürdü. Dayanamayarak onları izledim. İkisinin çocukluk arkadaşı olduklarını nereden bilebilirdim ki? Normalde hiç böyle şeyler yapmam ama o gün kıskançlık damarım tuttu.
 

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat