Emrah yatırıma doymuyor!

Emrah'ın geçen hafta İspanya'ya giderek, sosyal medya devi Twitter'ın hisselerinden satın aldığı ortaya çıktı.

resim yok
22 Kasım 2013 - 10:09
Magazin

Dünya devine ortak oldu!

 

İşte detaylar!

 

YATIRIMA DOYMUYOR!

Emrah'ın geçen hafta İspanya'ya giderek, sosyal medya devi Twitter'ın hisselerinden satın aldığı ortaya çıktı.

 

KAYITSIZ KALMADI

100'e yakın gayrimenkulü olduğu tahmin edilen Emrah, sosyal medya platformu Twitter'ın halka arzına kayıtsız kalmadı.

 

İSPANYA'YA GİTTİ

Dünyada 232 milyon aktif kullanıcısı olan Twitter'ın borsadaki hızlı yükselişi dikkatini çeken Emrah, geçen hafta kuzeni Uğur Türker'le İspanya'ya gitti.

 

5 MİLYON DOLARLIK...

Oyunculuktan ve şarkıcılıktan kazandığı parayı, emlak sektöründe değerlendirmesiyle bilinen Emrah, Twitter'dan 5 milyon dolarlık hisse satın aldı.

Bu ay borsaya hızlı giriş yapan Twitter'ın hisse fiyatı 26 dolar olarak belirlense de New York borsası açılışında 45.10 dolardan işlem görmeye başladı.

 

GAYRİMENKUL ZENGİNİ

Magazin dünyasının ünlü isimleri yıllardır kazançlarını en doğru yatırım aracı olarak gördükleri gayrimenkulde değerlendiriyor.[reklam]

Ünlüler arasındaki emlak zenginleri listesinde başı 200 evi olan Emrah çekiyor.

 

ETİLER-LEVENT

Çocukluğundan bu yana sahnelerde olan Emrah'ın serveti Türkiye'de çok az sanatçıda var. Kazandığını gayrimenkule yatıran şarkıcının, Etiler, Levent civarında 200'e yakın evi var.

 

BİR DE...

Fulya'daki bir rezidansta 12 dükkanı olan sanatçının aynı yerde 2 milyon dolar değerinde bir spor kompleksi de bulunuyor.

 

 

GAYRİMENKUL ZENGİNİ ÜNLÜLERİN LİSTESİ BURADA!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat