Engin Altan Düzyatan'dan sürpriz Özge Özpirinçci açıklaması!

Beş yıllık birlikteliğin ardından evlenmeleri beklenirken sürpriz bir şekilde ayrılan Engin Altan Düzyatan ile Özge Özpirinçci, herkesi şoke etmişti.

resim yok
08 Aralık 2014 - 11:09
Magazin

Türkiye'nin en yakışıklı aktörlerinden biri Engin Altan Düzyatan. Uzun soluklu bir ilişkiden çıktı ve Neslişah Alkoçlar ile evlendi. O günden sonra herkes konuştu, onu suçladı, Özge Özpirinççi'ye mağdur gözüyle bakıldı. Ama o sustu... Engin Altan Düzyatan, hakkındaki tüm suçlamalara ilk kez cevap verdi.

Engin Altan Düzyatan'dan şaşırtan Özge Özpirinçci açıklaması!

 

BOMBA AÇIKLAMA!

Beş yıllık birlikteliğin ardından evlenmeleri beklenirken sürpriz bir şekilde ayrılan Engin Altan Düzyatan ile Özge Özpirinçci, herkesi şoke etmişti.

Ayrılığın ardından Düzyatan'ın Neslişah Alkoçlar'la yeni bir ilişkiye yelken açmasıyla ise dedikoduların ardı arkası kesilmemişti.

 

'ASIL MAĞDUR BENİM!'

Alkoçlar ile Düzyatan, Özpirinçci'nin hayranları tarafından topa tutulmuştu.

Düzyatan bu konuyla ilgili sessizliğini bozdu ve "Asıl mağdur benim" dedi.

Düzyatan'ın;

''Ben, hayatı beyefendi olarak yaşamaya ve etrafımdakilere öyle davranmaya çalışıyorum. Bu yüzden sustum. Yıllarınızı paylaştığınız biri hakkında konuşmak yanlış.[reklam]

Mağdur edebiyatı yapılıyor ve ortada bir mağdur varsa o, ben ve Neslişah'tır. Ortada karşılıklı bitmiş bir ilişki vardı. Yani terk etme ve aldatma yoktu.

 

'ÖYLE BİR LANSE EDİLDİ Kİ...'

Biten ilişkinin üzerinden de beş ay geçmişti. Ve bu sürenin sonunda benim hayatıma biri girdi. Ama bu öyle bir lanse edildi ki. Ben kötü adam, Neslişah kötü kadın oldu. Halbuki ben Neslişah'la henüz tanışmamışken ayrıldığım kişinin yeni bir ilişkisi başlamıştı bile. Açıkçası benden çok Neslişah etkilenmiştir. Ama çok takmadık, takarsanız hayatınız yaşanmaz hale gelir.

Bir de sosyal medyada herkes her şeyi konuşuyor. Kime cevap vereceksin? Ben kendi yaşadıklarımı biliyorum.'' açıklaması üzerine Özpirinçci'den yanıt gecikmedi.

 

ÖZPİRİNÇCİ'DEN İMALI YANIT!

Oyuncu, Twitter'a;

''Yürüyüp geçeceksin, ben öyle yaptım. Bilirsin ben iyi yürürüm'' diye yazdı.

 

 

ENGİN ALTAN DÜZYATAN İLE ÇOK ÖZEL SÖYLEŞİ BURADA!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat