Erhan Güleryüz ve Tuğçe Kazaz o projede buluştu!

Ayna Grubu'nun solisti Erhan Güleryüz senaryosu ve yönetmenliğinin de kendisine ait olduğu 'Kafkas' isimli filmiyle sevenleriyle buluşuyor. İlk kez güneş gözlüklerini çıkaran Güleryüz'e filmde ünlü manken Tuğçe Kazaz eşlik ediyor.

resim yok
13 Mart 2014 - 09:30
Magazin

Gözlüklerini film için çıkardı!

Ayna grubunun solisti Erhan Güleryüz'ün yazıp yönettiği 'Kafkas' filmi, Nisan'da izleyiciyle buluşacak.

Güleryüz ile Tuğçe Kazaz ve Hasan Kaçan'ın başrolleri paylaştığı filmin bir kısmı Azerbaycan'da çekildi.


Güleryüz, Hazar Strateji Enstitüsü'nün desteğiyle çekilen filmde Azeri bir savaş gazisini canlandırıyor.

Tuğçe Kazaz ise 'Hazar'ın aşık olduğu 'Nehir' isimli kadını oynuyor.

Güneş gözlükleriyle özdeşleşen Erhan Güleryüz, ilk kez bu filmde gözlüksüz olarak kamera karşısına geçti.

 

GERÇEK BİR HİKAYEDEN ESİNLENİLDİ

Gerçek bir hikayeden esinlenerek yazılmış olan filmin senaryosu ve yönetmenliğinin de Erhan Güleryüz'e ait olduğu 'Kafkas' filminde başrolleri Erhan Güleryüz, Tuğçe Kazaz, Hasan Kaçan ve Koray Mincinözlü ile paylaşıyor.

 

HİKAYESİ

Film, Azerbaycan'daki Karabağ Savaşı sırasında aldığı kurşun yarasının kendisini ölüme götürdüğünü öğrenen müzisyen 'Hazar Kafkas'ın hikayesinden oluşuyor. Adım adım sona yaklaşırken karşısına çıkan ve Hazar'ın aşık olduğu ilkokul öğretmeni 'Nehir' karakterini ise Tuğçe Kazaz canlandırıyor.

Erhan Güleryüz'ün ilk sinema deneyiminde sponsorluğu, Türkiye'nin ve Dünya'nın önde gelen düşünce kuruluşlarından biri olan Hazar Strateji Enstitüsü üstleniyor.[reklam]

Filmin ilk galası 12 Mart Çarşamba akşamı dünyaca ünlü Bafta's 195 Piccadilly Venue'de gerçekleşecek.

 

Filmin Londra gösterimi, Türkiye Cumhuriyeti Londra Büyükelçisi Ahmet Ünal Çeviköz ve Azerbaycan Londra Büyükelçisi Fahrettin Kurbanov'un katılımıyla gerçekleşecek. Film, ardından Bakü, İstanbul ve Ankara'da izleyiciyle buluşacak.

 

NİSAN AYINDA VİZYONDA

Nisan ayında vizyona girmesi planlanan 'Kafkas', Erhan Güleryüz'ün yeni parçalarından oluşan filmin soundtrack albüm müjdesini de verdi.

 

İLK DEFA...

Son albümünü 2011 yılında yayınlayan Erhan Güleryüz, ilk defa güneş gözlüklerinı çıkarmış olarak izleyici karşısına çıkacak.

 

 

TUĞÇE KAZAZ YENİ HAYATINI ANLATTI! DETAYLAR BURADA!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat