Esra Dermancıoğlu Cannes'daki oyunculara isyan etti

Oyuncu Esra Dermancıoğlu yayınladığı videoda 77. Cannes Film Festivali'ne giden meslektaşlarına isyan etti. Dermancıoğlu, "Utandım. Orada onlar değil, ben olmalıydım" diye konuştu.

Berfin Sengil
20 Mayıs 2024 - 13:48
Magazin

Pek çok marka davetiyle 77. Cannes Film Festivali'ne katılan Türk oyuncular, Esra Dermancıoğlu tarafından eleştiri yağmuruna tutuldu.

Davetlere katılan meslektaşları hakkında çok sayıda haber, magazin gündemine gelirken Esra Dermancıoğlu'nun yayınladığı video ise odak haline geldi.

'Ben Utandım'

Esra Dermancıoğlu videosunda, "Keşke çıplak yürüyüşler yerine iki kelime laf edebilecek insanlar gitseydi. Ben biraz utandım" diyerek sert bir eleştiride bulundu.

'Her Şeyin Çözümü Estetik Ameliyat'

Esra Dermancıoğlu ayrıca şu ifadeleri kullandı:

"Önüme Cannes Film Festivali ile ilgili görüntüler düşmeye başladı. Türkiye'den bizi temsil eden oyuncular, orada yarı çıplak. Çıplaklık çok enteresan, biz bir şeyleri kanıtlamaya çalışıyoruz. Hayır, biz 'Türkiye'de develerle gezmiyoruz'u kanıtlamaya çalışıyoruz.

İsterdim ki manyak performansları olan oyuncular gitsin. Yarı çıplak, havalı yürüyüşler yerine iletişim kurabilecek insanların orada olmasını isterdim. Çırılçıplak yürüyeceğine, mikrofon uzatıldığında iki kelime laf edebilecek insanlar gitseydi. Ben biraz utandım.

Oraya giden bir Türk oyuncunun uzun uzun konuşmasını dinlemek isterdim. O lisanı konuşmasını isterdim. Aslında Cannes'da benim olmam lazımdı. En azından karşılıklı iki çift laf edebilirdik. Çünkü dillerini, kafa yapılarını biliyorum. Türkiye'de her şeyin çözümü estetik ameliyat sanıyorum."

Dermancıoğlu'nun sözleri sonrası gözler Pınar Deniz, Hande Erçel, Birce Akalay, Meryem Uzerli gibi Cannes'da yerini alan oyunculara çevrildi.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

bizi takip edin