resim yok
13 Ekim 2011 - 00:00

 

Fahriye Evcen, 'İlk ve son aşkım Özcan Deniz' dedi. Bu itiraf üzerine eski sevgilisine koşan Özcan Deniz, biten aşkı alevlendirdi.
 
Magazin dünyasının en gözde çiftlerinden Fahriye Evcen ile Özcan Deniz, ayrılığa yine dayanamadı. Evliliğe giden aşklarına geçtiğimiz aylarda nokta koyan çift, Fahriye Evcen'in 'itiraf' niteliği taşıyan sözleriyle yeniden bir araya geldi. Fahriye Evcen'in; "İlk, tek ve son aşkım Özcan Deniz" itirafı; Özcan Deniz'i coşturdu. 
 
Eski sevgilisinin manşetlere çıkan bu sözlerinden sonra Özcan Deniz, soluğu Fahriye Evcen'in evinde aldı. Dedikodulara göre çift, aşklarına yine şans verdi. Gizli barışma; Evcen ile Deniz'in önceki hafta Palladium Alışveriş Merkezi'nde el ele dolaşmalarından sonra kulaktan kulağa yayıldı. İkilinin barışı; ailelerini de sevindirdi.
 
Fahriye Evcen ile Özcan Deniz'in ayrılığına; güzel oyuncunun kıskançlık krizlerinin neden olduğu konuşuluyordu.
 
Güzel oyuncu, bir dergiye verdiği röportajında Özcan Deniz'i duygulandıran şu cümleleri kurdu "Aşk, bambaşka bir duygu. Benim de ilk, tek ve son aşkım Özcan Deniz."

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat