Fahriye Evcen'den Mahsun Kırmızıgül'e sert cevap!

Mahsun Kırmızıgül’ün yeni projesinde kendisine ambargo koyduğu iddialarına Fahriye Evcen cevap verdi.

resim yok
16 Temmuz 2013 - 10:01
Magazin

Mahsun Kırmızıgül’ün yeni projesinde kendisine ambargo koyduğu iddialarına Fahriye Evcen cevap verdi.

 

Neler olmuştu?


Hatırlanacağı üzere Acans Entertainment, oyuncusu Fahriye Evcen'in, Mahsun Kırmızıgül'ün yeni filminde oynamasını veto edince ortalık karışmış, Kırmızıgül'ün ortağı olduğu Boyut Film, piyasaya "Bir daha Acans Entertainment'la çalışmayız" açıklaması yollamıştı.

Acans'ın tavrına çok kızan Boyut Film, film piyasasındaki tüm şirket ve oyunculuk ajanslarına mail göndererek, bundan böyle projelerinde Fahriye Evcen ve Acans'ın diğer oyuncularıyla çalışmayacağını açıklamış ve ''Acans Entertainment cast ajansı adına Sonay Özbal'ın gösterdiği tutarsız duruşu ve etik olmayan davranışları nedeniyle bu menajer ve ajansa bağlı hiçbir oyuncuyla bundan sonra çalışmama kararı aldık" yazısıyla kamuoyunu bilgilendirmişti.

 

Ve Evcen'den açıklama geldi!

Fahriye Evcen, Mahsun Kırmızıgül'ün ortağı olduğu Boyut Film'le sinema filmi için anlaştığı, ancak bağlı bulunduğu Acans Entertainment'in projede yer almasına itirazı üzerine vazgeçtiği haberiyle ilgili:

"Mahsun Bey'in ambargosu beni çok ilgilendirmiyor" dedi.

Kırmızıgül'ün kendisine ve bağlı bulunduğu ajanstaki bütün oyunculara kapılarını kapatmasının çok komik olduğunu söyleyen Fahriye Evcen:

"Biz Mahsun Bey'le sinema filmi için iki kez görüştük. Bana hikayeyi anlattı ve ben de 'Güzel hikaye tabii ki olmak isterim' dedim. Görüşmeye gittiğimiz zaman bir dizi projem olduğunu ve tarihlerin belli olmadığını söyledim.

Dizi kesinleşince, filmle tarihleri çakıştı ve ben olmayacağımı söyledim. Söylendiği gibi bir anlaşma imzalanmadı, sadece konuşuldu" açıklamasını yaptı.
[reklam]
'MAHSUN COŞMUŞ'

Haberi görünce çok şaşırdığını dile getiren Evcen, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Sanırım Mahsun Bey çok sinirlenmiş, kendi kendine coşmuş. Bırakın imza atmayı, projenin adını bile bilmiyorum.

Bana ambargoyu anlarım ama bağlı bulunduğum ajanstaki tüm oyunculara kapılarını kapatması çok yanlış.

Haberi okuyunca çok güldüm. Beni hiçbir projesinde oynatmayacakmış. Bakalım ben oynamak isteyecek miyim? Ama çok ısrar ederse düşünürüm."

Önümüzdeki ay çekimlerine başlanacak 'Çalıkuşu' dizisinde rol alacak Evcen, Eylül ayında 'Feride' karakteriyle sevenlerinin karşısına çıkacak.

 

 

BURAK ÖZÇİVİT'İN PARTNERİ OLDU! DETAYLAR BURADA!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat