Fahriye Evcen'le ilgili son iddia!

Setlerdeki kaprisleriyle sürekli haber olan Fahriye Evcen, bu kez bir alışveriş merkezinde terör estirdi.

resim yok
25 Aralık 2014 - 09:47
Magazin

Mağaza çalışanlarını fena azarladı!

Setlerdeki kaprisleriyle sürekli haber olan Fahriye Evcen, bu kez bir alışveriş merkezinde terör estirdi. Sebepsiz yere mağaza çalışanlarını azarlayan güzel oyuncu, görenleri şaşkına çevirdi.

 

OLAYA DOYMUYOR!

Dizi sektörünün güzelliği ve oyunculuğu kadar kaprisleriyle de sık sık gündeme gelen ismi Fahriye Evcen, yeni bir olaya daha imza attı.

Hakkında çıkan ve dillere destan olan kapris haberlerini sürekli yalanlayarak, kendini masum gösteren Evcen, bu kez alışveriş için gittiği bir mağazanın altını üstüne getirdi.

 

SIRAYI GÖRÜNCE ÇILDIRDI

Şu sıralar oyuncu Burak Özçivit'le yeni bir aşka yelken açan Fahriye Evcen, geçtiğimiz günlerde İstinyePark'taki Mudo mağazasına giderek alışveriş yaptı.[reklam]

Verdiği siparişlerin gelmemesinden şikayet eden oyuncu, kasada sırayı görünce özel ilgi bekleyerek kendisini öne almalarını bekledi. Ancak ayrım yapmayan kasa çalışanı Evcen'i bekletince olanlar oldu.

 

BURAK ARABADA BEKLEDİ

Bir anda bağırmaya başlayan Evcen, herkesi şaşırttı.

 

VATANDAŞLARDAN TEPKİ

Oyuncunun bu gergin tavırlarını gören vatandaşlar ise, 'Şöhret hastası olmuş', 'Kendisini bir şey zannediyor. Dışı güzel ama içi pek güzel değil' gibi yorumlar yaptı.

Mağaza müdürünün güçlükle sakinleştirdiği Evcen, daha sonra bir çalışanın yardımıyla otoparkta bekleyen arabasına gitti.

Araçta bekleyen Burak Özçivit'in ise sevgilisinin yaptığı kavgadan haberi yoktu.

 

 

FAHRİYE VE BURAK AŞKI ALEVLENDİ! DETAYLAR!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat