resim yok
01 Aralık 2011 - 00:00

 

"Böyle Bir Şey Var Mı" programında yer alan iddiaya göre, Adını Feriha Koydum dizisinin başrol oyuncusu Hazal Kaya'nın son dönemlerde sürekli telefonla konuşması, seti aksatmaya başladı.
 
Sevgilisi Cahit Baha Pars ile uzun konuşmalar yapan Hazal Kaya'nın havuz içerisinde gerçekleştirilecek olan çekimlerin yapılacağı gün, oyuncuları soğuk suyun içinde bekletmesi ise bardağı taşıran son damla oldu.
 
Havanın soğukluğundan dert yanan oyuncular, Hazal Kaya telefon konuşması yaptığı için onu beklemek zorunda kaldı. Kaya, bir süre sonra oyuncu arkadaşlarının yanına gelip "Telefonla konuşuyordum" deyince ortam gerildi. Bu olay üzerine genç oyuncuyu yanına çağıran yönetmenin "Ya telefonu kapatacaksın ya da bu setten gideceksin" diyerek Kaya'yı uyardığı öne sürüldü.
 

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat