resim yok
21 Şubat 2012 - 00:00

 

Rahşan Gülşan bugünkü köşesinde sinema salonlarını dolduran Fetih 1453 filmiyle ilgili ilginç bir iddia ortaya attı.
 
 
Bu yılın en ses getiren filmi bir süre daha tartışılmaya devam edeceğe benziyor. Bu tartışmalar da her zamanki gibi yine filme yarayacak ve büyük bir ihtimalle Fetih 1453 tüm zamanların en iyi açılış gişesini ilan etmiş olacak. Tabii bu da hem film yapımcılarının hem de televizyon yöneticilerinin kafalarında birer birer fikir lambaları yakmakta. Ancak bu yarışta Show TV önde gidiyor.
 
 
TV HAKLARI SHOW TV'DE
Çünkü filmin televizyon haklarını satın alan kanal, televizyonda ilk kez yayınlama hakkına çoktan sahip olmuş bile. Ancak haber tabii ki bu kadarla bitmiyor. Filmin uzun süresi yüzünden mini bir televizyon dizisi gibi yayınlanma ihtimalinden bahsediliyor kanalın kulislerinde. Ancak kanal ve Aksoy Ailesi arasında konuşulan başka bir proje daha var ki bu gerçekten çok ilginç. Filmin bir diziye dönüştürülmesi fikri üzerinde karşılıklı uzlaşmaya varılmak üzereymiş. Muhteşem Yüzyıl'ı Star'a kaptıran Show TV'nin bu kez Fatih dizisine yönelmesi hafif ironik olsa da bu iyi bir fikre benziyor. Gişedeki başarı ekrana ilgi olarak yansır mı, diziyi görmeden fikir yürütmek imkânsız. Hele bir de iki dizinin aynı güne konulduğunu düşünsenize. Çok ilginç günler bizi bekliyor gibi görünüyor.
 

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat