FOX'un yeni dizisi: Babam Sınıfta Kaldı [Video]

Gani Müjde'nin Tükenmez Kalemi'nden yeni bir dizi: 'Babam Sınıfta Kaldı'. Çok yakında FOX'ta başlıyor!

resim yok
18 Haziran 2013 - 10:31
Magazin

Babasıyla aynı sınıfta kalmanın zorluğunu çeken bir kız ve eğlenceli anları...

 

Yeni dizi projeleri ile ilgili haberler ve yeni görüntüler elimize ulaşmaya devam ediyor!

 

İşte bunlardan bir diğeri: Babam Sınıfta Kaldı... Diziyle ilgili ilk bilgiler şu şekilde:

 

Yeni dizi

 

Gani Müjde'nin Tükenmez Kalemi'nden yeni bir dizi: 'Babam Sınıfta Kaldı'. Çok yakında FOX'ta başlıyor!

 

Hikayesi

Yakında FOX TV ekranlarında başlayacak olan "Babam Sınıfta Kaldı" dizisinde kızı üniversiteyi kazanınca yarım bıraktığı üniversite eğitimine kızı ile aynı okulda devam eden bir babanın hikayesi anlatılıyor.

 

Tanıdık isimler

Başrollerinde Cem Davran, Melis Tüzüngüç, Defne Samyeli, Mesut Yar ve Halit Akçatepe'nin bulunduğu dizinin yönetmen koltuğunda Kartal Çidamlı oturuyor.

Mimarlık Fakültesi'ni kazanan Yağmur'u bir sürpriz bekliyor! Af sayesinde yeniden üniversiteye dönen babası Erman'la aynı sınıfta okuyacak!

Gani Müjde imzalı "Babam Sınıfta Kaldı" dizisinde babayı ünlü oyuncu Cem Davran, kızını ise bu hafta final yapacak olan "Harem" dizisinde Balkız karakterini canlandıran genç oyuncu Melis Tüzüngüç canlandıracak.

 

Sürprizler

Dizide ünlü televizyoncu Mesut Yar ve eski haber spikeri Defne Samyeli'de oynayacak. Yar ve Samyeli üniversitede hoca olarak seyirci karşısına çıkacak.

[reklam]
Davran'ın kariyeri

Davran, 1976 yılında Türkbank Çocuk Tiyatrosuna girdi. Bir yıl sonra sınavla, İstanbul Şehir Tiyatrosuna çocuk oyuncu olarak giren Davran 1980 yılında 16 yaşında henüz reşit olmamasına rağmen, özel yetenek maddesinden profesyonel oyuncu kadrosuna alındı. Aynı kurumda üç yıl Yönetim Kurulu Üyeliği ve Genel Sanat Yönetmeni Yardımcılığı yapan sanatçı, ardından dört yıl Dormen Tiyatrosunda, üç yıl da Tiyatro İstanbulda özel izinle konuk oyuncu olarak çalıştı.

Şehir Tiyatrosunda “Gölgenin Canı” isimli çocuk oyununu sahneye koyan Davran, çeşitli okullarda tiyatro dersleri verdi ve oyun sahneye koydu. Yıldız Üniversitesi Oyuncularını kuran ve yöneten Davran’ın, kendi yazdığı “Beyefendi” isimli tek kişilik oyunu da bulunuyor.

1977 yılında “Altın Şehir İstanbul” isimli filmle sinemaya adım atan Davran, 1979 yılında “Yusuf İle Kenan” filminde başrolü üstlendi. Sonraki yıllarda “Asılacak Kadın”, “Kurt Kanunu”, “Varyemez” ve “Tersine Dünya” filmlerinde rol aldı. “Kahpe Bizans” ve “Balalayka” gibi önemli, ses getiren yapımlarda başrolde yer alan Cem Davran tiyatro ve sinema çalışmaları yanı sıra 'Ruhsar”, “Aşk Meydan Savaşı”, “Patron Kim”, “Çocuğun Var Derdin Var” gibi çeşitli televizyon dizilerinde önemli rollerde yer aldı.

 

Dizinin ilk tanıtım videosu

 

 

FOX'UN YENİ DİZİSİ KAHİRELİ PALAS'I TANIYALIM!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat