FOX'un yeni dizisi: 'Kahireli Palas' [Video]

Yapımcılığını Tunacan Altınay’ın yaptığı, Senaryosunu Ümit Demiray’ın üstlendiği ve yönetmenliğini Hakan Şahin’in yaptığı “Kahireli Palas” Haziran ayında FOX’ta ekrana gelecek.

resim yok
11 Haziran 2013 - 10:36
Magazin

Yeni dizi projeleri ekranlara gelme hazırlığında. İşte bunlardan birisi de Fox ekranlarına gelecek.

 

"Duvarların Dili Olsa!" dedirtecek Osmanlı'dan kalma devasa bir apartmanda günümüz aileleri...

Sevenler, sevilenler, mutluluklar, mutsuzluklar, ihanetler, sadakatler...


Birden bire umulmadık biçimde Kahireli Palas'ın varisleri arasında yer alan Zeynep'in hem aşkının hem servetinin peşinde olan Murat ve gerçekten aşkının peşinde olan Ali'yle olan aşk çıkmazı, Kahireli ailesinin mal ve para hırsı için kurduğu ittifaklar; arkadan çevrilen dolaplar, birbirlerine kurdukları tuzaklar, kıskançlıklar, kaprisler...

Hepsi Kahireli Palas'ta!

Yapımcılığını Tunacan Altınay’ın yaptığı, Senaryosunu Ümit Demiray’ın üstlendiği ve yönetmenliğini Hakan Şahin’in yaptığı “Kahireli Palas” Haziran ayında FOX’ta ekrana gelecek.

 

Neler izleyeceğiz?
 
Hıdiv sülalesinden gelen Osmanlı kökenli bir paşanın ailesine nesiller boyu ev sahipliği yapan Kahireli Palas, yeni gelen kiracıları sayesinde entrika dolu oyunlara sahne olacaktır.
 
Geçmişin sırları ve pişmanlıklarını taşıyan yeni dizi “Kahireli Palas”ta, babasına henüz kavuşmuş bir genç kızın babasını bulduğu anda yitirmesi tüm olayların başlangıcı olacaktır.
[reklam]
Kendi halinde bir genç kız olan Zeynep’e babasından kalan büyük miras, düşmanları ve entrikayı da beraberinde getirecektir.

Bu şatafatlı dünyanın tüm sahteliğine rağmen yine de gerçek aşk, Zeynep’in karşısına çıkacak ancak düşmanları kendi amaçları uğruna bu saf aşkı da kirleteceklerdir.

 

Oyuncu kadrosunda...
 
Başrollerini Buket Orhan ve Cem Kurdoğlu’nun üstlenmiş olduğu “Kahireli Palas” Haziran ayı içinde FOX’ta ekranlara gelmeye başlayacak.

 

Dizinin tantım videosu

 

 

ASLI ENVER'İN YENİ DİZİSİ BELLİ OLDU! DETAYLAR BURADA!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat