resim yok
14 Ocak 2013 - 00:00

 

Eve Düşen Yıldırım’ ve ‘Emir’in Yolu’ dizilerinde rol alan ünlü oyuncu Gizem Karaca, ölümden döndü.
Ailesiyle birlikte film izlemeye giden Karaca'nın kullandığı aracın sol lastiği sıkıntı yaratınca zor anlar yaşadı. Duvara çarpan ardından aracın direksiyon hakimiyetini kaybeden ünlü oyuncu Mimar Sinan Köprüsü, yakınlarında yoldan çıktı.
Otomobili ilk olarak bir restoranın duvarına arkadan daha sonra bir trafik levhasına vuran araç kaldırıma çarparak durabildi.
Ünlü oyuncu hava yastıklarının açılması sayesinde kazadan yara almadan kurtuldu. Çarpmanın etkisiyle sarsılan Karaca'nın ağrıları olduğu öğrenildi. Gizem Karaca, yaptığı açıklamada ağrılarına rağmen haftalar önceden planladığı Viyana, tatilini iptal etmediğini söyledi.
GİZEM KARACA'YA İKİNCİ ŞOK
 
Gizem Karaca, ölümden döndüğü bu kazanın ardından bir şok daha yaşadı.
Emir'in Yolu dizisindeki rolü nedeniyle Çağatay Ulusoy ve Hazal Kaya hayranlarının tepkisini çeken Karaca, yaşadığı kazanın andından " Öldüğün günleri de görürüz inşallah" şeklindeki twitter mesajlarını görünce böyle isyan etti: "Kendin, ailen ve sevdiklerinizin başına gelse aynı cümleyi kurabilir miydin? Gerçek ve diziyi karıştırmayın"
 

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları