resim yok
18 Aralık 2013 - 09:58
Magazin

Dizi setinde başlayan aşkta son gelişmeler!

 

Gizli nişan yaptılar...

 

İşte bu sürpriz gelişmeyle ilgili detaylar ve gelen ilk bilgiler:

 

5 AYDIR BERABERLER

Yönetmen ve oyuncu Hamdi Alkan, çocuklarının annesi Canan Hoşgör'den boşandıktan sonra yeni bir evlilik için ilk adımı attı!

 

AZ SAYIDA DAVETLİ

Alkan, önceki gün, 5 aydır birlikte olduğu oyuncu Selen Görgüzel ile az sayıdaki bir davetli topluluğu önünde nişanlandı.

 

DÜĞÜN İÇİN ACELE YOK!

Medyadan gizlenen nişan töreninde çift aşklarını herkese ilan etti.

 

BEKLEME NEDENİ

Nişan töreninin ardından imam nikahı kıyan çiftin evlilik için acele etmeyeceği ve Alkan'ın Canan Hoşgör'le süren tehdit davasının bitmesini bekleyeceği öğrenildi.

 

HOŞGÖR CEPHESİNDE İSE...

Eşi Hamdi Alkan'dan şiddet gördüğü gerekçesiyle boşanan Canan Hoşgör ise yaşadığı kötü günleri geride bırakmak için 8 kilo verdi, estetik yaptırdı ve tepeden tırnağa yenilendi.

İki çocuğunun babası Hamdi Alkan'la iki kez evlenip boşanan Canan Hoşgör, geçmişe sünger çekti.

Boşanma sonrası sıkıntılı günler geçiren oyuncu, sıkı bir diyete girdi. Kısa sürede 8 kilo veren Hoşgör, ardından küçük estetik müdahaleler yaptırdı ve saçlarının şeklini değiştirdi.

Vamp bir kadına dönüşen ünlü oyuncu, yıllar önce de eşi kendisini aldatınca aynı tepkiyi verip estetik yaptırmıştı.[reklam]

Hoşgör geçtiğimiz haftalarda kendisiyle yapılan bir röportajda şu ifadeleri kullanmıştı:

 

''EVLİLİK KURUMU BOZULDU''

Büyük bir aşk evliliği nasıl oldu da aldatılmaların yaşandığı ve şiddetin uygulandığı bir kurum haline geldi?

Hamdi, beni ilk aldattığı dönemde tekrar bir araya gelmiştik ama o süreçte aldatılmanın acısını çok ağır bir şekilde yaşadık. Aile olmak, bir ilişki kurmak sancılı bir süreçti ama biz bir karar verdik, niyet ettik, çabaladık ve gerçekten iyi bir noktaya getirdik. İkinci çocuğumuz oldu.

Birlikte olduğumuz 22 yılın tamamı kabus gibi geçmedi tabii ki, aksine çok güzel günlerimiz de oldu. Sonra yine aldatmalar başladı, olaylar oldu, evlilik kurumu bozuldu ve boşandık.

Eski eşinizin sizi evden çıkartma isteğini çok acımasızca buldum. Peki neden böyle bir şey yapıyor?

Bir yıldır sürekli olarak "Eve o gelemez, bu gelemez" diyerek bana müdahale etti. Bu baskılar beni bunalttı. Hamdi ayrıca boşandığımız günden bu yana istediği saatte evime pat diye çıkıp geliyor. İşte benim derdim budur. Evimi basıp hakaretler ettiği için uzaklaştırma kararı çıkardım.

 

 

HAMDİ ALKAN'DAN SELEN GÖRGÜZEL'E METHİYELER! DETAYLAR BURADA!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

bizi takip edin