Gonca Vuslateri, Fırat Tanış'ı hedef aldı

Gonca Vuslateri, Fırat Tanış'ın eski sevgilisi İklim Tamkan'ın açıklamalarının ardından Tanış'a yönelik ağır suçlamada bulundu. Vuslateri, "Eminim kendisi yüzünden terapist kapılarında uyuyan kadın meslektaşları biraz olsun huzur bulmuştur" ifadelerini kullandı.

Berfin Sengil
29 Şubat 2024 - 09:58
Magazin

Piyanist ve besteci İklim Tamkan, geçtiğimiz gün Fırat Tanış hakkında suçlamalarda bulunmuştu. Tamkan, Tanış ile ayrılmasının ardından ünlü oyuncunun kendisini, ailesini ve yakınlarını ağır psikolojik şiddet, tehdit ve ısrarlı takip ile rahatsız etmesinin ardından uzaklaştırma aldırdığını açıklamıştı.

İklim Tamkan'ın suçlamalarının ardından oyuncu Gonca Vuslateri de piyanisti destekleyen bir açıklamada bulundu.

'Biraz Olsun Huzur Bulmuşlardır'

Gonca Vuslateri, Fırat Tanış'ı hedef alan açıklamasında şunları söyledi:

"Defterin sayfalarını aralardım da... Gebelikte kendimi geremem... Bilinmesinden duyduğumuz tarifsiz 'görülüyor' hissi... Göğsüme giden nefesi ve ilahi adalet duygumu tarif edemem... Eminim kendisi yüzünden terapist kapılarında uyuyan kadın meslektaşları biraz olsun huzur bulmuştur."

'Susalım O Zaman Bu Konuda'

Vuslateri'nin bu açıklamasının ardından bir takipçisi tepki göstererek, "Keşke bu duyarlılığınızı İbo Show'a katılırken de gösterseydiniz" ifadelerini kullandı.

Gonca Vuslateri ise bu ifadelere, "Evet, mağdur kişiler konuşsaydı elimizi esirgemezdik. Keşke siz belli etseydiniz kendinizi bizim başımıza gelen onca şeyde? Değil mi? Bu memleketin kışkırtıcı narin hatunları... Susalım o zaman bu konuda... Ahh! Ne haklısınız deyip bir masada size kaldı" karşılığını verdi.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

bizi takip edin