Gözde Kansu'nun ayrılığıyla ilgili yapım şirketinden açıklama geldi!

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik'in, katıldığı bir televizyon programında: ''Dün bir kanaldaki, yarışma programında sunucu öyle bir kıyafet giymiş ki olmaz bu yani. Kimseye karıştığımız yok ama çok aşırı. Dünyada da kabul edilemez” sözleriyle eleştirdiği sunucu Gözde Kansu için son karar verildi.

resim yok
09 Ekim 2013 - 14:49
Magazin

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik'in, katıldığı bir televizyon programında:

''Dün bir kanaldaki, yarışma programında sunucu öyle bir kıyafet giymiş ki olmaz bu yani. Kimseye karıştığımız yok ama çok aşırı. Dünyada da kabul edilemez” sözleriyle eleştirdiği sunucu Gözde Kansu için son karar verildi.

 

İŞTE O AÇIKLAMA

İşte yapım şirketinin açıklaması:

Cumartesi akşamları, Atv ekranında yayınlanan Veliaht adlı yarışma programının sunucusu Gözde Kansu ile yollarımız ayrılmıştır.

Ancak oyuncumuz ile ayrılış nedenimizin, iki gündür gündemi meşgul eden ve üzerine tartışılan “dekolte” kıyafet mevzusu ile yakından uzaktan hiçbir ilgisi yoktur.

Yayıncı kuruluş Atv; ilk bölüm yayınlanmadan önce, Gözde Kansu’nun üslup ve sunum tavrının projeyle örtüşmediğine karar vermiş, ileriki bölümlerde kendisiyle devam etmek istemediğini belirtmiştir.

Yayın günü sosyal medyadaki olumsuz eleştirilerde bunun doğruluğunu göstermiş ve sunucu değişikliğine gidilmesi yönünde ihtiyaç doğmuştur.

Gözde Kansu, tiyatro bölümü mezunu, yetenekli önemli bir oyuncudur. Şahsı ile ilgili ne yapım şirketi olarak bizim, ne de yayıncı kuruluş olarak Atv’nin  bir sıkıntı yaşadığı, ya da yaşayacağı anlayışı kesinlikle doğru değildir.

Şunun altını önemle çizmemiz gerekir ki, bazı isimlerin, bazı projelerle örtüşmediği durumlar, bu tarz programlarda olabildiği gibi, dizi oyuncuları arasında da yaşanmaktadır.

Yapım şirketi Production House olarak ve yayıncı kuruluş Atv’nin de bu insiyatifi göz önünde bulundurduğunu varsayarak, gündemi böyle bir mevzu ile meşgul ettiğimiz için büyük üzüntü duyuyor, başta oyuncumuz Gözde Kansu ve izleyicilerimizden özür diliyoruz.''[reklam]

YÜKSELİR'İN YAZISI

Bu arada Çalık Grubu'na bağlı Sabah'ta yazan Sevilay Yükselir ise, ATV yönetimiyle görüştüğünü ve Gözde Kansu'nun kıyafetinden dolayı değil, performansının kötülüğünden dolayı kovulduğunu yazdı.

İşte Yükselir'in köşesine taşıdığı o bölümler;

'Aradım atv'den bir yetkiliyi. Tahmin ettiğim gibi yapımcı şirket Kansu ile yollarını ayırma kararını izleyiciden gelen tepkiler üzerine yarışmanın yayınlanmasından hemen sonra vermiş... Çelik'in açıklamalarından çok evvel alınan kararı kamuoyuna duyuramadılar. Hatta yanlış anlaşılma düşüncesiyle de Kansu'yla yol ayrımı kararını yeniden gözden geçirmek durumunda kaldılar.

N'oldu bilmiyorum nihai kararları ama ben yapım şirketinin yöneticilerinin yerinde olsam, yola Kansu'yla bir süre daha devam ederdim. Çünkü gerçek sebep ne olursa olsun tekmili birden atv'ye, grubumuza saldırmak için hazırda bekleyen ahaliye bu gerçeğin izahatını yapmak zor'

 

 

ERHAN YAZICIOĞLU'NDAN ELEŞTİRİ YAĞMURU! İŞTE DETAYLAR!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

bizi takip edin