Hakan Yılmaz'ın yeni dizisindeki ilginç mesleği ne olacak?

Ayrılsak da Beraberiz ve Yahşi Cazibe gibi ekran ömrü uzun süren dizilerde başrol oynayan Hakan Yılmaz, yeni rolüyle hayranlarını şaşırtacak.

resim yok
04 Ekim 2013 - 14:19
Magazin

Ayrılsak da Beraberiz ve Yahşi Cazibe gibi ekran ömrü uzun süren dizilerde başrol oynayan Hakan Yılmaz, yeni rolüyle hayranlarını şaşırtacak.

 

ERKEK HEMŞİRE

Son olarak reyting canavarına yenilen ‘Ali Ayşe’yi Seviyor’ dizisinde oynayan Yılmaz, yeni dizisi 'Cesur Hemşire'de erkek hemşire olarak izleyici karşısına çıkacak.

 

KANAL BU KEZ 'ATV'

ATV’de ekrana gelmesi planlanan diziyi ise NTC Yapım üstleniyor.

 

NE ZAMAN EKRANLARDA OLACAK?

Yönetmen koltuğunda Gürcan Mete Şener’in oturacağı dizi Kasım ayının ortalarında ekrana gelecek.

 

OLASI OYUNCULAR

Sit-com olacak dizinin dekor çalışması devam ederken yapım şirketinin Ayça Varlıer, Şebnem Bozoklu ve Tuluğ Çizgen gibi isimlerle görüşme aşamasında olduğu öğrenildi.

 

TANRIÖĞEN OLMADI

Hakan Yılmaz’ın kayınpederini Settar Tanrıöğen’in oynamasını isteyen yapım şirketinin, oyuncunun yüksek ücret istemesi nedeniyle bu kararından vazgeçtiği söylendi.

 

HİKAYESİ

Yıllardır doktor olmak istemesine rağmen bu hedefine ulaşamayan Hakan Yılmaz, yurtdışında hemşirelik bölümünü bitirdikten sonra İstanbul’a geliyor.

Dizi, hemşire olarak çalıştığı hastanede eşinin de doktor olmasıyla aralarında geçen komik diyaloglarla güldürecek.

 

YILMAZ'IN KARİYERİ

İlk sahne deneyimini ilkokul 2. sınıfta Cimri ile Manav piyesinde yaşadı. Okul yıllarında Üstün Gürtuna’nın hocalığında folklor çalışmalarında bulundu. Lise yıllarında Çetin Cengiz’den modern dans dersleri aldı. Yetmedi aynı salonda 3 yıl dans dersleri verdi. Güzel sanatlar tiyatro bölümünü kazanamadı. Amatör tiyatro grupları ile okullarda çocuk oyunlarında oynadı ve askere gitti. Askerde 15 ay fotoğrafçılık ve animasyon ekibinde görev alıp gösteriler yaptı. Askerden sonra Antalya'ya yerleşti orada çizgi tiyatrosunda 2 yıl oynadı ve televizyonda Çizgi Show adlı programda yer aldı.[reklam]

İstanbul'a dönüp Teyfik Gelenbe’nin tiyatro kursuna katılıp ders aldı. Bir arkadaşı ile Star TV için skeç programı hazırladı. Ancak yayınlanacağı akşam Körfez Savaşı başladı ve program bu güne kadar halen yayınlanmadı. Oyunculuğa ara verip grafikerlik yaptı. 1994 yılında İner misin? Çıkar mısın? adlı yarışma programında kendi yazdığı skeçlerde oyunculuk yaptı.

1995 yılında Televizyon Çocuğu adlı show programında oyunculuk yaptı, reklam filmlerinde oynadı. 1997 yılında Yangın Ayşe adlı dizide oynadı. 1998 yılında 120 bölüm boyunca Büyük Küçük Demeden adlı çocuk yarışma programını sundu. Reklam filmleri çekti.

1999 yılında Ayrılsak da Beraberiz adlı dizide oynamaya başladı ve 500 bölüm oynadı. 2004 yılında Uy Başuma Gelenler adlı dizide oynadı. 2004–2005 sezonunda Sevgili Karım adlı tiyatro oyunu ile İstanbul ve Anadolu'da 75 oyun oynadı.

Avrupa Yakası adlı dizide Osman Koçarslanlı karakterini canlandırdı. Daha sonra ise Yahşi Cazibe adlı dizide Kemal Kükreyen karakterini oynadı. Oyuncuyu son olarak Fox'un yayından kaldırdığı 'Ali Ayşe'yi Seviyor' dizisinde izlemiştik.

 

 

ALİ AYŞE'Yİ SEVİYOR EKİBİNİN VEDA MESAJI BURADA!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

bizi takip edin