resim yok
14 Mayıs 2013 - 00:00

Halit Ergenç milyonları tepmiş! Peki nasıl?

 

Büyük fedakarlık


'Muhteşem Yüzyıl' dizisinin Süleyman'ı Halit Ergenç'ten büyük fedakarlık.

 

Eşine az rastlanır!

İddialara göre, pek çok dizi oyuncusunun reklam filmlerinden büyük paralar kazandığı günümüzde, eşine benzerine rastlanmayacak bir duruma Halit Ergenç imza atmış.

 

Ciddi reklam tekliflerine...

Son 2,5 yıldır beyazcamda fırtınalar estiren dizinin başrol oyuncusu Ergenç, bu süre zarfında beş büyük firmadan marka yüzü olması için büyük paraların konuşulduğu ciddi reklam teklifleri almış.

 

İmaja zarar gelmesin


Ancak Halit Ergenç, bu teklifleri, “Dönem dizisi çekiyoruz. Yarattığımız Kanuni imajına zarar gelmesini istemiyoruz” diyerek reddetmiş.

 

Diğer oyuncular...


Milyon dolarları elinin tersiyle iten Ergenç’in aksine, Meryem Uzerli, Nur Fettahoğlu, Selma Ergeç, Mehmet Günsür ve Ozan Güven reklamlarda rol aldı.

 

Yeni bölümde neler olacak?


Star TV'nin sevilen dizisinde heyecan devam ediyor!

Muhteşem Yüzyıl'da Rüstem’in saldırıya uğradığı haberi saraya bomba gibi düşüyor. Herkes Rüstem’in öldüğüne inanırken Rüstem saraya geliyor ve beklenen düğün gerçekleşiyor. Süleyman Rüstem’i divana alıyor. Rüstem zaferinin sarhoşluğunu yaşarken Mihrimah’ın gözünün yaşı dinmiyor.

Lütfi Paşa ile Rüstem arasındaki gerilim doruğa çıkıyor. Lütfi Paşa, Şehzade Mehmet’i sancağa çıkarmak için uğraşırken, Rüstem Süleyman’ı Mustafa’ya karşı doldurmaya devam ediyor. Hürrem ise Rüstem’i şaşkına çeviren bir istekte bulunuyor. Payitahta dönen bir düşman gözünü karartıyor ve Rüstem’i can evinden vuran bir hamle yapıyor.
[reklam]
Rüstem saraya gelir

Herkes Rüstem’in öldüğünü düşünürken, Rüstem saraya gelir. Süleyman damadı Rüstem’i kubbe veziri ilan eder. Rüstem hayallerini süsleyen Mihrimah Sultan’a kavuşmak üzeredir. Mihrimah’ın kalbi ise hala Malkoçoğlu için atmaktadır.

Şehzadelerin sünnet düğünü ile Rüstem ile Mihrimah’ın düğünü beraber yapılır. Rüstem Paşa’nın düğün gecesi yaptığı hareket Mihrimah’ı şaşkına çevirir. İlk kez Rüstem’in aşkının gerçek olduğunu görür.

Sadrazam Lütfi Paşa, bir yandan meyhanelere baskınlar düzenlerken Şah Sultan ise Şehzade Mehmet’i sancağa çıkarmaya uğraşır. Böylece Hürrem de gidecektir. Rüstem ise Süleyman’ı Mustafa ‘ya karşı kışkırtmaya devam eder.

Hürrem sancak kararını engellemeye çalışır ve Rüstem’e gerçekleşmesi zor bir görev verir. Kendi oğlu Manisa’ya tayin olacaktır! Şah Sultan’ın gözü ise Rüstem’in üzerindedir. Onun her adımını takip eder. Rüstem’den kurtulmasını sağlayacak plan hiç ummadığı birinden gelir. Ancak güvendiği kişi hayal bile edemeyeceği bir tehdide dönüşür.

Yayın Günü: 15 Mayıs Çarşamba
Yayın Saati: 20.00 / Yeni Bölüm
 

 

HALİT ERGENÇ'TEN KANUNİ ÖNCESİ İTİRAFLAR! DETAYLAR BURADA!

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları