Hande Ataizi: "Aşk-ı Memnu'da Firdevs olmak çok keyifli!"

Bambaşka Sohbetler yeni haftaya başarılı oyuncu Hande Ataizi ile başladı.

Volkan Usta
20 Kasım 2023 - 21:27
Magazin

NTV ekranlarında hafta içi her gün Ceyda Düvenci'nin sunumuyla ekrana gelen Bambaşka Sohbetler'de gündeme ve hayata dair her şey, ünlü ve öne çıkan konuklarıyla yer alıyor... 

Aşk-ı Memnu'da Firdevs olmak çok keyifli

Benim için en keyiflisi Aşk-ı Memnu'nun üçüncü versiyonunda Firdevs olmaktı. Günümüzle çarpışan bir dönem var, yeni kafa bir işle nasıl bir şey, nasıl bir Firdevs çıkarabilirim diye düşündüm. Bizim hikayemiz 1926-27 de geçiyor, dönemsiz ama dönemli bir iş... Hedefim değişik bir tat getirmekti. Kendi adıma çok keyif aldım. Doğru bir cast bence... 

23-11/20/img_5801.JPG

Kadınlar çocukları ilişkide silah olarak kullanıyor

İyi bir eski eşim. Kadınlar çocukları silah olarak kullanıyorlar ilişkilerinde, göstermemek, karşı taraftan öcünü almak... Ben onu hiçbir zaman yapmadım. Baba varlık gösterirken, ben bencil bir insan değilim, her zaman için oğlumla ilişkisinin iyi olmasını isterim. 

23-11/20/img_5806.JPG

Lüks yaşamı kendime hak görmüyorum!

Hande Ataizi, Ceyda Düvenci'nin "En iyi arabalara binip, en şık giyinenlerin başındaydın" cümlesi üzerine "Dönem o dönem değil. Evrildik. Kendimize hak görmüyorum bazı şeyleri. Yemek fotoğraflarını paylaşmak, gittiğin yerleri insanların gözüne sokmak nedir? Çok hassas bir dönemdeyiz. O dönemin şartları onu gerektiriyordu, şimdi bunları yapmaya kendime hak görmüyorum."

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat