resim yok
12 Temmuz 2013 - 09:53
Magazin

İki hizmetçiyle alyans davası!

Hande Ataizi, çalınan alyans ve mücevherleri için hizmetçileri hakkında suç duyurusu yaptı.

 

İki hizmetçi de "Hande iftira atıyor" diyerek şikayet dilekçesi verdi!

 

Suç duyurusu


Hande Ataizi, çalınan alyans ve mücevherleri için hizmetçileri hakkında suç duyurusu yaptı.

DÜĞÜN TAKILARI

Hande Ataizi-Benjamin Harvey çifti, geçtiğimiz aylarda evlerine hırsız girdiğini ve düğünlerinde takılan tüm takılarının çalındığını açıklamıştı.

Ünlü çift, hırsızlığı gerçekleştirdikleri iddiasıyla iki hizmetçileri; M.Ç ve G.K hakkında savcılığı şikayette bulunmuştu.

ÇİFTE SORUŞTURMA

Davada sürpriz bir gelişme oldu!

 

Karşı hamle

Bu kez iki hizmetçi; Ataizi'nin iftirasına maruz kaldıklarını iddia ederek savcılığa şikayet dilekçesi verdi.

Savcılık, gelişme üzerine çifte soruşturma başlattı.

Ataizi:

"Asıl canımızı sıkan şey, bizim için manevi değeri büyük olan alyanslarımızın çalınması" demişti.
[reklam]
Ataizi nasıl şöhret oldu?

1996 yılında ‘Mum Kokulu Kadınlar’ filmiyle ünlenmiş ve daha ilk filminde gösterdiği oyunculuk performansıyla ‘Altın Portakal’ en iyi kadın oyuncu ödülünü almıştır. Ardı ardına çektiği diziler hit ve uzun soluklu olmuştur.

Hande Ataizi, Cem Davran'la birlikte pek çok dizi, film ve şov programı projesinde yer almış sanat dünyasının önemli ikililerinden olmuşlardır. Ataizi, 2002'de Cem Davran'la birlikte sunduğu İki Kere Kiki programında, manken Sevda Demirel'in tokat atmasıyla yine çok uzun süre magazin gündeminde baş sırada yer almıştı.

Özellikle, estetikli burnunu gazetecilere göstermemek için bulunduğu mekanın tuvaletinden kaçmaya çalışırken görüntülenince magazin gündemini uzun süre meşgul etmişti.

Sinema ve dizilerdeki oyunculuğunun yanı sıra pek çok televizyon gösterisinin de sunuculuğunu yapmıştır. Özel Hayatlar adlı tiyatro oyununda Cihan Ünal ile oynamıştır. Bir dönem, TNT'de yayınlanan Dest-i İzdivaç'ı sunmuştur. 2012 yılında Star'da yayınlanan Benzemez Kimse Sana adlı yarışmada program da jüri üyeliği yapmıştır.

 

 

ATAİZİ'NİN LANSMAN ÜCRETİ DUDAK UÇUKLATIYOR! DETAYLAR BURADA!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat