Hande Subaşı yeni dizisine bakın nasıl hazırlanıyor?

Hande Subaşı yeni dizisine bakın nasıl hazırlanıyor?

resim yok
31 Ekim 2014 - 10:59
Magazin

Hande Subaşı: ''Rolüme Kemal Tahir romanlarıyla hazırlandım...''

Osmanlı İmparatorluğu'nun kuruluş dönemini konu alan projede Aykız karakterini canlandıran Hande Subaşı, rolüne Kemal Tahir romanları okuyarak hazırlandığını söyledi.


Subaşı, ayrıca okçuluk, kılıç ve ata binme dersleri aldı.

 

ROLE HAZIRLIK SÜRECİNİ ANLATTI

Kaan Taşaner ile Engin Altan Düzyatan'ın başrollerini paylaştığı Diriliş (Ertuğrul Gazi) kadrosuna dahil olan Hande Subaşı, rolüne hazırlık sürecini anlattı.

 

ÇEŞİTLİ EĞİTİMLER ALIYOR

Kayı obasının cesur ve yiğit kızlarından biri olan 'Aykız' karakterini canlandıran ünlü oyuncu, özel hocalardan ata binme, okçuluk ve kılıç kullanma eğitimleri aldığını söyledi.

 

SPORTMEN BİR YAPIM VAR

Sportmen bir yapısı olduğu için sette bir sakatlık yaşamadığını belirten Subaşı;[reklam]

''Kılıç kullanmak çok zor. Bunu bir de atın üstünde yaptıklarını düşünüce ne kadar  zor işler olduğunu anlıyorsunuz'' diye konuştu.

 

''O DÖNEMİN RUHUNU ÖĞRENDİM''

Dönemin ruhunu anlayabilmek için tarihi kitaplar okuduğunu belirten Hande Subaşıİ

''İşin en keyifli tarafı da bu. Bilmediğiniz bir şeyleri öğrenme şansı doğuyor. O dönemi daha iyi hissedebilmek amacıyla tarihi kitaplar okudum.

 

''ROLÜME KATKISI ÇOK OLDU''

Kemal Tahir romanlarının rolüme çok katkısı oldu. O dönemdeki yaşamı, insanlar arasındaki sosyal ilişkileri anlamam da yardımcı oldu. Güzel bir ön hazırlık aşamasından geçtim'' dedi.

 

 

YENİ TREND! DALGIÇLIĞA GÖNÜL VEREN ÜNLÜLER!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat