resim yok
02 Nisan 2012 - 00:00

 

Devir, dizi devri... Her akşam, her televizyon kanalında mutlaka bir, bazılarında ise iki dizi birden yayınlanıyor. Kiminde imkansız aşklar var, kiminde entrikalar...Kimi dünü, kimi bugünü anlatıyor... Kanallar arasındaki dizi rekabetinde seçimini yapanlar ve bir dizinin tiryakisi olanlar ise haftayı iple çekiyorlar. Hafta Sonu dergisi ünlü isimlere “Siz hangi diziyi, neden izliyorsunuz” diye sordu. İşte yanıtlar.
Burcu Güneş
Kelimenin tam anlamıyla Gülse Birsel fanatiği olduğunu söyleyen Güneş bakın en çok hangi diziyi izliyormuş. "Daha önce ‘Avrupa Yakası’nı izlerdim. Şimdi de ‘Yalan Dünya’ tiryakisi oldum. En çok izlediğim dizi bu oldu..."
Türk sinemasının sultanı iki dizinin takipçisi. "Her akşam oturup televizyon izlemiyorum. Ancak fırsatım olunca ‘İffet’le ‘Muhteşem Yüzyıl’a bakıyorum. Birinde tarihi mekanlar ve kostümler hoşuma gidiyor, diğerindeyse Deniz Çakır’ın oyunculuğu..."
O genellikle yabancı kanalların takipçisi. İlker İnanoğlu:“BBC HD kanalında her pazar yayınlanan ‘Diana: Bir Prensesin Son Günleri’ adlı diziyi izliyorum. Belgesel tadında olan dizide bir mutluluk masalının nasıl sona erdiğine tanıklık etmek hoş oluyor. Ayrıca elbette benim de oynadığım ‘Arka Sokaklar’ı kaçırmıyorum.”
 
 
Seki, bir çok kişinin aksine Muhteşem Yüzyıl dizisine bir türlü ısınamamış. "Özellikle ‘İffet’ ve ‘Bir Çocuk Sevdim’ dizilerini kaçırmıyorum. ‘İffet’ dizisi favorim. Güzel bir dönem dizisi olduğu için ‘Öyle Bir Geçer Zaman ki’ dizisini de izliyorum. Sıcak bir aile atmosferi sunuyor. Herkesin aksine ‘Muhteşem Yüzyıl’ıysa izlemiyorum. Diziye bir türlü alışamadım, ısınamadım."
 
Ünlü yönetmen yerli dizileri takip etmiyor. "Daha çok yabancı dizileri izliyorum. ‘Breaking Bad’, ‘Game Of Thrones’ ve ‘House’, internetten ya da DVD üzerinden izlediğim yabancı diziler arasında.”
 

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat