Hayranından 37 bin dolarlık pırlanta saat hediyesi aldı!

Etiler'de yemek yerken yanına gelen iki kuveytli çift Nebahat Çehre'ye 37 bin dolarlık pırlanta saat hediye etti.

resim yok
23 Temmuz 2013 - 09:58
Magazin

Yemeğe gitti, pırlanta saati oldu!

 

Sürpriz hediye!

 

Etiler'de yemek yerken yanına gelen iki kuveytli çift ünlü oyuncu Nebahat Çehre'ye 37 bin dolarlık pırlanta saat hediye etti

 

Paper Moon'da


31 Mayıs'ta oyuncu Nebahat Çehre bir grup hanım arkadaşıyla İstanbul Etiler'deki İtalyan lokantası Paper Moon'da öğle yemeği yiyordu.

Bir arkadaşlarının doğum gününü kutluyorlardı.

 

Ne dediler?

 

Komşu masada oturan bir çift yanlarına geldi ve Nebahat Çehre'ye aynen şöyle dedi:

'VALİDE SULTAN'A SAYGI'

"Bizim birlikte oturduğumuz hanımlar Kuveytli. Biz tercümanlarıyız. 'Muhteşem Yüzyıl'ın eski bölümleri Kuveyt'te halen yayınlanıyor.

Bu hanımlar sizi 'Valide Sultan' olarak tanıyor ve çok seviyorlar. İzin verirseniz masanıza gelip sizi öpmek ve birlikte fotoğraf çektirmek istiyorlar."

AYAK ÜSTÜ 15 DAKİKA SOHBET

Nebahat Çehre masalarına gelen Kuveytli hanımlarla ayak üstü 15 dakika sohbet etti, birlikte fotoğraflar çektirdi. (O hatıra fotoğrafını haberimizin sonunda görebilirsiniz.)

Hanımlardan biri, kolundaki  Franck Muller marka saati çıkarıp Nebahat Çehre'ye taktı! Nebahat Çehre saati geri vermek isteyince de 'Böyle bir şey yaparsanız çok kırılırım' dedi.

[reklam]
RIHANNA'YA DA MÜCEVHER

37 bin dolarlık pırlanta franck Muller saati Nebahat Çehre'ye hediye eden genç hanımın eski Kuveyt Emiri'nin gelini olduğu öğrenildi.

 

Daha önceden de...

10 Kuveytli hanım ile Rihanna'nın 30 Mayıs'ta verdiği konser için İstanbul'a gelmiş. Hayranı olduğu Rihanna'yı kuliste ziyaret edip mücevher hediye etmiş.

Rihanna'nın korumasına da kendisini kulis kapısında bekletmeyip hemen içeri aldığı için boynundaki 50 bin dolarlık pırlanta kolyeyi takmış.
 

 

SON AŞK'IN ERKEK BAŞROL OYUNCUSU BELLİ OLDU! DETAYLAR BURADA!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat