resim yok
17 Ağustos 2012 - 00:00

 

Posta gazetesi televizyon eleştirmeni Mesut Yar, "Son Yaz Balkanlar 1912"de rol alan Hazal Kaya için bu yılın çok önemli olduğunu yazdı:
 
"Hazal Kaya için de artık küçük bir not düşmek gerekiyor. Onu sevenler yeni dizisinde (Son Yaz Balkanlar 1912) alacağı role temkinli yaklaşıyor... Oysa Hazal büyük bir risk aldı. Rakiplerinin yada şöyle söyleyelim meslekteki ablalarının bir çoğu “garanti” dizilerde kaşelerini düzenli olarak cebe indirirken, o “oyuncu olmanın” yolunu tercih etti. “Adını Feriha Koydum” (Show Tv) dizisinde istediği kadar oynayabilirdi. Ya da yine genç hayranlarına yönelik yeni bir projede hiç risk almadan ilerleyebilirdi... Şimdi başka bir coğrafyada hiç denemediği bir şeyin peşinde. Ve başarırsa hakikaten üç isim etrafında dönüp duran bir tekeli yıkacak. Tersini düşünmek bile istemiyorum..."

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

( 1 yorum )
resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat
gissu7970
Gercekten cok cesaret ister,bunca sacma sapan dizi vardi,makiyagli,suslenip,poslenip,cok rahat unune nu katabilirdi,ama yapmadi.umarim yeni dizisinde basarili olur.