Hülya Avşar yine şov yaptı!

Daha önce jartiyerle korta çıkan Hülya Avşar yine şov yaptı.

resim yok
12 Nisan 2014 - 11:20
Magazin

Daha önce jartiyerle korta çıkan Hülya Avşar yine şov yaptı. Bu kez balerinlerin giydiği 'Tütü' ile maç yapan Avşar Kızı, yıllara meydan okuduğunu gösterdi

Hülya Cup Senior Tenis Turnuvası, İstanbul Tenis Eskrim ve Dağcılık Spor Kulübü'nde devam ediyor. Önceki gün oynanan Hülya Avşar, Ferhat Göçer, Behzat Gerçeker ve Ömür Gedik'in maçı izlenmeye değerdi.


Çekişmeli geçen maçın galibi 2-1'lik set üstünlüğü ile Behzat Gerçeker ve Ömür Gedik ikilisi oldu.

 

'TÜTÜ' İLE

Geçtiğimiz haftalarda maça jartiyerle çıkarak dikkat çeken Avşar kızı bu kez de balerinlerin dans ederken giydiği 'Tütü' ismi verilen eteği seçti.

51 yaşında olmasına rağmen düzgün fiziği ve bitmeyen enerjisiyle dikkat çeken Avşar'ı izleyenler, "Maşallah" dedi.

 

KAHKAHA KRİZİ

Maçı kaybetmesini Avşar'ın ilginç eteğine bağlayan Ferhat Göçer;[reklam]

''Zaten Hülya'nın eteği yüzünden oynayamadım, dikkatim dağıldı'' dedi. Bunun üzerine Avşar kızı ''Ferhat, maç boyunca, ben önde top beklerken sen nereye bakıyordun söyle'' demesiyle kahkaha krizi yaşandı.

Bu maçın yeterince ciddi geçmediğini düşünen dörtlü, yeni bir maç için sözleşti.

 

FERHAT'IN GÖZÜ KAYDI

Ferhat Göçer ve Hülya Avşar ikilisi maçı kaybeden taraf oldu. Gözünün sürekli Avşar'ın eteğine takıldığını söyleyen Göçer, objektiflere de böyle yakalandı.

 

MODA YARATTI

Hülya Avşar, neye el atsa orası renkleniyor. Geçtiğimiz haftalarda tenis maçına jartiyerle çıkan Avşar Kızı, önceki gün de korta tütü ile çıktı. Avşar kortlarda yeni bir akımın öncüsü oldu.

 

 

HÜLYA AVŞAR YİNE YAPTI YAPACAĞINI! DETAYLAR!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat