resim yok
30 Aralık 2011 - 00:00

 

Hürrem, Mekke'ye yardım yapabilmek için Süleyman'dan azad olmayı istedi.
Süleyman, Hürrem'in bu isteğini geri çevirmedi ve Hürrem'e artık kendisinin kölesi olmadığını söyledi. Bu duruma çok sevinen Hürrem, hemen yardım hazırlıklarını başlattı. Mahidevran ve Valide Sultan ise bu durum karşısında çok sinirlendiler. Tepkilerini belli ettiler ancak Süleyman'ın kararına karşı gelemediler.
Süleyman gece Hürrem'i odası çağırttı ancak Hürrem, Sümbül ağaya gelemeyceğini söyledi. 3 kez haber gönderilemsine rağmen Kanuni'in odasına gelmeyen Hürrem'in odasına Süleyman geldi." Ne yaptığını sanıyorsun" diyen Süleyman, Hürrem'in "Artık, ben özgür bir kadınım ve nikah olmadan odanıza gelirsem bu zina olur" sözüyle şoke oldu.Süleyman ne yapacak? Hürrem ve Süleyman evlencek mi? Mahidevran bu duruma ne diyecek?
 

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

bizi takip edin