İbrahim Tatlıses'ten hangi diziye eleştiri geldi?

Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses, FOX ekranlarında yayınlanan Karagül dizisini eleştirdi.

resim yok
15 Haziran 2013 - 10:44
Magazin

Sevilen diziye eleştiri!

 

Tatlıses'ten eleştiri

 

Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses, FOX ekranlarında yayınlanan Karagül dizisini eleştirdi!

 

Şive konusu

Tatlıses, Şanlıurfa'nın Halfeti ilçesinde çekilen Karagül dizisindeki şiveli konuşmanın kötü olduğunu söyledi ve diziyi uyardı.

Tatlıses konuyla ilgili şu ifadeleri kullandı:

"Ne zamandan beri Şanlıurfalılar 'gelicik gidicik' diye konuşuyor anlamadım. Karagül dizisini beğendik dediysek şivemizin içine etmeyin daha dikkat usta.

İşte işin ilginç tarafıvda o dizi Urfa'nın kazası Halfeti'de çekiliyor, Antep'te değil. Ya diyalekt doğru olacak ya da olmayacak arası yoktur!!" dedi.

 

Dizi hakkında

“Geri gelmen için o kadar dua ettim ki, bunun bir kabus olması için... Babam öldüğünde bile bu kadar korkmamıştım! Ne olur bir başıma bırakma beni! Lütfen geri dön Murat , bizi yalnız bırakma!”

Elleri yalısının bahçesindeki topraktan başka toprağa değmemiş bir kadın ve bu kadını bir yalanı yaşamaya mahkum etmiş bir adam. Ve kadın en ummadığı anda gerçeklerle birbaşına kalır. Şimdi hayat onu, kaybettikleri için savaşa davet ediyor . Hayat, onu çocukları için ayakta durmaya ve uzak diyarlarda yeniden doğmaya çağırıyor.
[reklam]
Doğulu zengin bir ailenin oğlu Murat (Özcan Deniz), İstanbul’da zarif eşi Ebru (Ece Uslu) ve 3 çocuğuyla mutlu bir hayat sürerken bu peri masalı Murat’ın aniden ortadan kaybolmasıyla Ebru ve çocuklar için büyük bir yıkıma dönüşecektir.

Murat’ın kayboluşunun ardından Murat’ın memleketi Halfeti’ye giden Ebru, hem kocasının kendinden gizlediği iflas gerçeğiyle yüzleşip hem de eşinin ailesiyle mücadele etmek zorunda kalacak.

İstanbul’dan gelen bu narin ve iyi yetişmiş kadın, Karagül gibi bu topraklarda kalmak için direnecek mi yoksa tüm bu mücadeleden vazgeçip kendi yolunu mu çizecek?

Bir kadının, tüm zorluklara rağmen ayakta kalma savaşının hikayesini anlatan Karagül, diğer karakterleri ve sakladığı sırlarla izleyenleri ekran başına sürüklüyor.

 

 

GEÇEN HAFTANIN EN ÇOK İZLENEN DİZİLERİ (03-09 HAZİRAN) TIKLA-ÖĞREN!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat