resim yok
20 Mart 2012 - 00:00

 

Star Tv'deki İffet'in başrol oyuncuları Deniz Çakır ve İbrahim Çelikkol 7 aydır aşk yaşıyor
Bugüne kadar aşklarını  inkar eden ve set dışında birlikte görülmeyen İbrahim Çelikkol ile Deniz Çakır geçen hafta sonu Arnavutköy'deki Eftelya Balıkçısı'nda ortaya çıktı.
 
Çelikkol'la yemekte sık sık el ele tutuşan Deniz Çakır, rahat tavırlarının nedenini soran bir arkadaşına "Nihat'ın Survivor'a gitmesiyle rahat bir nefes aldık" diyerek yanıt verdi.
 
TEPKİSİNDEN ÇEKİNDİ    
 
Deniz Çakır'ın 'Nihat' dediği kişi 1,5 yıl önce birlikte olduğu Nihat Alptuğ Altınkaya. Çelikkol ile  Altınkaya'nın bir ara çok yakın arkadaş olduğu ortaya çıktı. Nihat Alptuğ Altınkaya'nın tepkisinden çekinen Deniz Çakır ile İbrahim Çelikkol aşklarını bu yüzden hep inkar etti. Posta'nın haberine göre; Nihat Alptuğ Altınkaya 11 Mart'ta Survivor'ın yapıldığı Dominik Cumhuriyeti'ne gitti. Sevgililer de 16 Mart cuma akşamı ilk kez ortaya çıktı.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat