resim yok
18 Mart 2008 - 00:00

İki kadının yaşam mücadelesini anlatan “Yaban Gülü” izleyenlerin gönüllerine taht kurmaya hazırlanıyor! “Yaban Gülü” çok yakında atv’de başlıyor! Yaban Gülü esen rüzgarla savrulan iki kadını anlatıyor... Bu kadınlardan biri olan Ayten bir anne... Yetişkin bir oğlu bir kızı var. Ayten eşini yitirmiş, beş parası olmayan bir kadın... Hem çocuklarını korumaya hem de ailenin maddi ihtiyaçlarını gidermeye çalışıyor. Para kazanması şart, ama bunu yaparken etik değerlerden ve adalet duygusundan ödün vermiyor. Belki eğiliyor, ama kırılmıyor. Diğer mücadele kızı Laçin’in mücadelesi... Laçin yaşadıklarıyla paranın bir güç olduğu sonucuna ulaşmış. Parayı kazanabilmek için hiçbir engel tanımıyor. Her yolu doğru kabul ediyor. Hatta, yıllar önce dedesinin annesini evlendirmek istediği Selim’le sadece zengin olduğu için beraber yaşamayı kabul edecek kadar engel tanımıyor... Yaban Gülü yaşam mücadelesinde iki ayrı kulvarda koşan iki kadının öyküsü... Bir varoş mahallesinde büyüyen kendi yoksul hayalleri zengin bir genç kız olan Laçin, babasının öldürülmesinden sonra annesi Ayten ve erkek kardeşi Ömer'le zor durumda kalmıştır. Aileyi geçindirmek için okulu bırakan Ömer çok çaresiz kaldığı bir sırada bir soygun çetesine katılmak zorunda kalır. Laçin, tanınmış bir iş adamının biricik oğlu olan Hakan'la tanışıncaya kadar yaşıtı genç kızlar gibi aşık olmayı, evlenmeyi, güzel bir hayat sürmeyi düşlemiştir. Hakan'a aşık olur ve bir anda kendini bulutların üzerinde bulur. Oysa Hakan'ın amacı sadece bu güzel ve saf kızla biraz gönül eğlendirmektir. Hakan’ın babası ikisini birlikte yakalayınca Laçin'i aşağılar ve hakaret eder. Bu travma, o günden sonra Laçin'i tümüyle değiştirir. Laçin başarılı olmaya, güçlü olmaya, kendisini küçümseyen bu insanlara bir ders vermeye and içer. Ve kızın yükselişi başlar. Bundan sonra Laçin aşka kalbinin kapısını kapatacak ve hep özendiği, uzaktan baktığı yüksek çevrelerde bir fırtına gibi esecektir. Ama her şeye rağmen Hakan'ı hiç unutmamıştır. Gün gelir, çoktan başka bir kızla evlenmiş olan Hakan da onun önünde eğilir. Daha önce kendisini dışlayan, umursamayan insanlar artık bu güçlü, güzel ve gururlu genç kadına hayrandır. Laçin, bütün sevgisine rağmen Hakan'ı reddeder.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat