İlk kez yüzü göründü

Hazal Kaya ile Ali Atay'ın kızları Leyla Süreyya'nın yüzü ilk kez görüntülendi. Peki Leyla Süreyya Atay kime benziyor?

Berfin Sengil
12 Şubat 2024 - 17:56
Magazin

Oyuncular Hazal Kaya ile Ali Atay kızlarının 1. yaş günü için kamera karşısına geçti. Fikret Ali isimli oğullarının ardından geçtiğimiz yıl kızları Leyla Süreyya'yı kucaklarına alan çift, gizledikleri kızlarının yüzünü de ilk kez gösterdi.

Oğulları Fikret Ali'nin babası Ali Atay'a benzerliği sık sık gündeme gelirken kızları Leyla Süreyya'nın kime benzediği de merak konusuydu. Birinci yaş günü için hazırlanan partide Leyla Süreyya Atay'ın da yüzü görünmüş oldu.

Birinci Yaşı Kutlandı

Leyla Süreyya'nın 1. yaşına basması şerefine özel bir doğum günü partisi hazırlandı. Bu partide dört kişilik ailesiyle kamera karşısına geçen Ali Atay ile Hazal Kaya kızlarının yüzünü de böylelikle sosyal medya kullanıcılarıyla paylaşmış oldu. Bir yaşındaki Leyla Süreyya'nın annesi Hazal Kaya'ya benzerliği dikkat çekti.

Leyla Süreyya Atay'ın ilk görüntüsü...

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

bizi takip edin