resim yok
27 Mart 2012 - 00:00

 

Jameson Empire Ödülleri törenine katılmak üzere İngiltere’ye giden Özge Özpirinçci, Londra havaalanındaki polis memurunu şaşkına çevirdi.
Havaalanında ilginç diyalog        
 
Popüler sinema dergisi Empire’ın geleneksel Jameson Empire Ödülleri, pazar gecesi Londra’da yapılan törenle sahiplerini buldu. Tim Burton, Helena Bonham Carter, Gary Oldman gibi ünlülerin yer aldığı törenin davetlileri arasında Engin Altan Düzyatan ile Özge Özpirinççi çifti de vardı. Dizi çekimleri nedeniyle sevgilisinden bir gün sonra Londra’ya uçan Özpirinççi, havaalanında ıngiliz polisiyle ilginç bir diyalog yaşadı.
 
 
Ben sizden az çalışıyorum        
 
Polisin, “ıngiltere’ye gelme sebebiniz nedir?” sorusu üzerine Özpirinçci oyuncu olduğunu ve ödül törenini izlemek üzere ülkeye giriş yaptığını belirtti. ıngiliz polisi “Ne güzel meslek” dediğinde ise ünlü oyuncu haftada altı gün sabahtan gece yarılarına kadar çalıştığını anlattı. Çalışma şartlarını öğrenince çok şaşıran polis memuru, Özpirinçci’ye “Ben sizden daha az çalışıyorum” dedi.
 
Gerçekten kısaymış      
 
Engin Altan Düzyatan, usta aktör Danny DeVito’nun kırmızı halı geçişi sonrası Twitter’a şöyle yazdı: “Kısadır, bunu biliyorduk ama gerçekten belime geleceği aklıma gelmezdi. Seviyoruz DeVito’yu.”
                 

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat