resim yok
21 Şubat 2011 - 00:00

Yer Gök Aşk'ın baş rol oyuncuları Birce Akalay ile Murat Ünalmış, evlilik tarihlerini belirlediler

 

Birce Akalay ve Murat Ünalmış, 19 Mayıs 2011 Perşembe günü Yer Gök Aşk'ın çekimlerinin yapıldığı Kapadokya’da bir kır düğünü ile yaşamlarını birleştirmeyi planlıyorlar. Dizi öncesi dansçı bir genç kız ile beraber olan Murat Ünalmış çekimler için Kapadokya’ya gittiğinde, 2004 Türkiye Üçüncü Güzeli Birce Akalay’a aşık olmuştu. Murat Ünalmış hemen ilişkisini noktalayıp Birce Akalay ile beraber olmaya başladılar ve kısa süre sonra da evlilik kararı aldılar. Set dışında sürekli elele gözgöze olan çiftin ilişkilerine ailelerinde büyük destek verdikleri belirtildi. Murat Ünalmış’ın ailesinin Birce Akalay’ı kızları gibi sevdiği konuşuluyor.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

( 1 yorum )
resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat
aysel9103
Umarim bir omur boyu cok mutlu olurlar ben diziyi severek izliyorum umarim gercek hayatada birbirlerinden hic ayrilmamalarini diliyorum