Ivana Sert'ten Beren Saat hakkında şok sözler!

Ivana Sert, oyuncu Beren Saat'in giyim tarzını değerlendirdi: "Bazen çok iyi giyiniyor, bazen tam fiyasko."

resim yok
26 Kasım 2014 - 12:35
Röportaj

Ivana Sert, oyuncu Beren Saat'in giyim tarzını değerlendirdi: "Bazen çok iyi giyiniyor, bazen tam fiyasko."

Ivana'nın bu yorumu, Saat'in 'Unutursam Fısılda' filminin galasında giydiği Louis Vuitton elbise ve Ralph Lauren çizmeleri için yaptığı öğrenildi.

İddiaya göre Saat, bu kombin için 1400 dolar harcamıştı.

 

'BEN BİR MODA OTORİTESİYİM'

Ivana Sert: ''Modaya sekiz yılımı verdim ve işimi seviyorum. Hiç kimseye saygısızlık yapmak istemiyorum ama modadan iyi anlıyorum. Artık bana 'moda otoritesi' denilebilir...''

Ivana Sert, başrolünde yer aldığı ilk sinema filmi 'Yapışık Kardeşler'le çok yakında beyaz perdede boy gösterecek. İlk profesyonel oyunculuk deneyiminin heyecanını yaşayan Sert, Hafta Sonu dergisi için fenomen haline gelen 'Bu Tarz Benim' yarışmasını ve modaya bakışını da anlattı...

'Yapışık Kardeşler' ilk profesyonel oyunculuk denemeniz. Neler hissediyorsunuz?

Bir film çektik ve bu gerçekten bambaşka bir şeydi. Çekimler toplamda 20 gün sürdü. 'Yapışık Kardeşler' güzel bir film oldu. Kahkaha dolu bir komedi filmi. Senaryoyu ilk elime alıp okuduğumda çok güldüm ve inandım.

Peki sizi heyecanlandıran kısmı neresi oldu?

Ekip çok pozitifti ve enerjimiz hiçbir zaman düşmedi. Benim için kiminle çalışacağım çok önemlidir. Canlandırdığım 'Yahşi Cazibe'de eğlenceli bir karakterdi. Güçlü, kendi ayakları üzerinde duran bir kadın.

 

BEN AİLE İNSANIYIM...

Canlandırdığınız karakterle benzer yönleriniz var mı?

Bu kadın başka bir şey, İvana Sert değil. Ben daha aile insanıyım. Ateş’le evde vakit geçireyim, mutlu oluyorum. 'Yahşi Cazibe' benden daha farklı.

Peki, herhangi bir oyunculuk eğitimi aldınız mı?

Hayır, almadım ama ihtiyacım olursa ya da yönetmenim söylerse tabii ki alırım. Çünkü her şeyin en iyisini yapmak isterim.

Karşılıklı oynamak istediğiniz Türk oyuncular var mı?

İsim vermem yanlış olur. İyi proje olduğu sürece herkesle, tüm oyuncularla karşılıklı oynayabilirim. Türkiye'de gerçekten inanılmaz iyi oyuncular var. Benim geldiğim memleket Sırbistan'da bile insanlar çılgınlar gibi Türk dizilerini izliyor ve oyunculara hayranlık duyuyor.[reklam]

ÇOK EVCİMENİM

Moda üzerine kitap yazdınız; giydikleriniz, takıp takıştırdıklarınız olay oluyor. Sizin için artık Türkiye'nin moda otoritesi denilebilir mi?

İşimi seviyorum. Modaya sekiz yılımı verdim ve modadan anlayan bir insan olduğumu düşünüyorum. Dolayısıyla benim için bir moda otoritesi diyebiliriz. Ama bunu da böyle kendim söylemek istemiyorum çünkü moda büyük bir sektör. Hiç kimseye saygısızlık yapmak istemiyorum. Şu an iş olarak modayla yatıp modayla kalkıyorum.

Yarışma programınızda şovlarınız da çok beğeniliyor. İleride albüm yapma gibi bir fikriniz var mı?

Şarkıcı olmayı düşünmüyorum. Aslında müzik okuluna gittim ama yine de albüm yapmayacağım. Çünkü bir insanın her şeyi yapmaya kalkışması güzel değil. Bence hayatta bir şeye konsantre olmak lazım. Çok fazla dağılırsanız, olmaz. Çok evcimen bir karakterim var. Bana göre değil şarkıcılık.

'Bu Tarz Benim'de reytingleri yüksek bir program. Sizce seyirci bu programın hangi yönünü sevdi?

Programda her şey doğal ve doğaçlama. Tabii ki jürinin de etkisi çok büyük ama her şey bir bütün olarak güzel. Heyecan bitmiyor. Halbuki kızlar şunu bilmiyor; hangi elbiseyi giyersen giy, eğer sen onu tavrınla, karakterinle, duruşunla taşıyamıyorsan şık değilsin.

 

BEREN SAAT'iN TARZI FiYASKO

Sizden, işinde top noktada bulunan üç tane ismin giyim tarzını yorumlamanızı istesem...

Demet Akalın, Beren Saat, Burcu Esmersoy...

* Demet Akalın, kendi mesleğine göre ve şıkır şıkır giyiniyor. Kokoş olmayı seviyor. Benim tarzım değil ama kendisi güzel taşıyor. Giydiğinin içini dolduruyor.

 * Beren Saat, bazen çok iyi giyiniyor, bazen de tam bir fiyasko! Küçük hanım tarzı var. Bazen uyumsuz görünüyor ve yanlış kombin yapıyor ama kendi çok güzel, gülen bir yüzü var.

* Burcu Esmersoy'u beğeniyorum. Her zaman tarz ve şık giyiniyor.

 

 

BEREN SAAT ANNE OLUYOR! DETAYLAR!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat