resim yok
15 Haziran 2012 - 00:00

 

Sarp Levendoğlu ile Begüm Birgören, Bodrum sezonunu açtı. Levendoğlu, önceki gün gittikleri Xuma Beach’te, fit vücuduyla kadın tatilcilerin göz hapsinde kaldı.
Gözler Sarp’ın üzerinde     
 
Sarp Levendoğlu ve Begüm Birgören, tatil sezonunu Bodrum’da açan ünlüler arasına katıldı. İkili, önceki gün Yalıkavak’taki Xuma Beach’teydi. Haklarında çıkan ayrılık dedikodularına inat iskelede sarmaş dolaş yürüyen sevgililer, diğer tatilcilerin ilgi odağı oldu. İlgi çekmelerinde Levendoğlu’nun fit vücudunun rolü de büyüktü!
 
Spor programı işe yaramış  
 
Yıllardır spor yapmadan geçen tek bir gününün olmadığını söyleyen ünlü oyuncu, adını Afrodit’in ölümlü aşkından alan, alt karın bölgesinden kasıklara doğru inen V şeklindeki “Adonis” kaslarıyla, spor programının ne kadar işe yaradığını bir kez daha gözler önüne serdi. Ve neredeyse tüm kadın tatilcilerin göz hapsinde kaldı.       

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat