resim yok
17 Haziran 2012 - 00:00

 

İşte Annem Uyurken'in kadrosu
 
10 yıldır derin bir uykuda olan Gül Hanım, bu yaz sizlere rüyalarını anlatacak.
 
Birbirinden iddialı yapımları ardı ardına ekrana getiren Kanal D'nin son bombası, "Annem Uyurken"...
 
Başrolünde usta oyuncu Hümeyra'nın oynadığı dizi, 10 sene önce kızının düğününde fenalaşıp komaya giren Gül Hanım, onun hiçbir şeyi umursamayan gamsız kocası Hasan, annesinin yokluğunda aileyi bir arada tutmaya çalışan Defne ve başına buyruk büyüyen üç çocuğun hikâyesini anlatıyor.
 
SEYİRCİNİN YENİ GÖZDESİ OLACAK
 
Yapımını Tims Productions'ın, yapımcılığını Timur Savcı'nın üstlendiği, yönetmenliğini Kerem Çakıroğlu ve Başak Soysal'ın yaptığı "Annem Uyurken"in senaryosunu ise Emre Özdür, Volkan Sümbül ve Ali Demirel kaleme alıyor. Dizi, eğlenceli hikâyesi, güçlü oyuncu kadrosu ve rejisiyle, ilk bölümden itibaren milyonların yeni ekran gözdesi olmaya aday.
 
İŞTE DİZİNİN OYUNCU KADROSU
 
"Annem Uyurken", güçlü oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor. Dizide Hümeyra'nın yanı sıra Şükrü Türen, Büşra Pekin, Seda Türkmen, Bora Akkaş, Algı Eke, Bülent Seyran, Erkan Köse, Ayşen Sezerel, Devrim Yakut, Ali Meriç, Ünal Yeter, Rüzgâr Aksoy, Nil Günal, Efe Tuncer ve Can Bartu Aslan rol alıyor.
 
GÜL HANIM UYANMALI!
 
"Annem Uyurken"in hikâyesi ise şöyle; Gül Hanım uyuduğunda birbirinden sevimli dört çocuğu vardı. Tıkır tıkır işleyen bir lokum dükkânının sahibiydi. Mutlu, huzurlu, birbirine bağlı bir ailenin annesiydi. Ama şimdi ne ailesi, ne dünya ne de kendisi bıraktığı yerde. Evin otoriter kraliçesinin yokluğunda, herkes başka bir yöne savrulmuş durumda... Gül Hanım artık uyanmalı ve bugüne kadar yalpalaya yalpalaya, zar zor bir arada kalmayı becermiş ailesini toparlamalı. Onca yıldır onsuz devam eden hayata adapte olmalı, yeni dünyaya ayak uydurmalı. Üstelik bunların hepsini bir an önce yapmalı. Çünkü daha fazla kaybedecek zamanı yok.
 
ÇOK GÜLECEKSİNİZ
 
Habersizce evleneni, evdeki antika eşyaları satıp gizli servet sahibi olanı, alt komşu ile yasak aşka yelken açanı, kendi çıkarları için önüne geleni kullananı, kararsızı, katili ve onun peşine düşen enteresan polisi, hayaleti ve yıllardır uyuyan Gül'ü ile "Annem Uyurken" bu yaz sizlere çok komik şeyler anlatacak!
 

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat