Kanal D'nin yeni dizisi Kayıp'ın çekimleri başladı!

Yapımcılığını D Productions'ın üstlendiği yönetmenliğini üç yıl boyunca Kanal D ekranlarında yayınlanan 'Öyle Bir Geçer Zaman Ki' dizisinin de yönetmenliğini yapan Zeynep Günay Tan'ın yaptığı Kayıp'ın çekimlerine, geçtiğimiz günlerde İstanbul Kemerburgaz’da başlandı.

resim yok
09 Ağustos 2013 - 11:15
Magazin

Eylül ayında Kanal D'de ekrana gelecek olan D Yapım imzalı "Kayıp" dizisinin çekimleri Kemerburgaz'da başladı.

"Öyle Bir Geçer Zaman ki" dizisinin yönetmeni Zeynep Günay Tan'ın yöneteceği ve Elif Usman Ergüden'in senaryosunu kaleme alacağı "Kayıp" dizisinde Mete Horozoğlu ve Aslı Enver başrolleri paylaşacak.

 

İsim değişikliği olmuştu


Daha önce ''Sırlar'' olarak açıklanan dizinin ismi ''Kayıp'' olarak değiştirilmişti.

Dizide Mete Horozoğlu ''Mehmet'', Aslı Enver ise ''Özlem'' karakterini canlandıracak. Dizinin senaristliğini ise Elif Usman Ergüden yapacak.

Dizinin diğer oyuncuları ise;

- İlker Kaleli
- Kaan Taşaner
- Dolunay Soysert
- Kürşat Alnıaçık
- Ferit Kaya
- Banu Fotocan ve
- Menderes Samancılar.

 

Eylül'de...


Büyüleyici hikayesiyle "Kayıp" Eylül'de Kanal D'de başlayacak.

Kayıp'ın konusu şu şekilde:

"Kemal ve eşi Leyla’nın, çocukları Kerem ve Yasemin’le birlikte herkesi kıskandıracak bir hayatları vardır. Büyük bir aile şirketi, güzel bir ev, dışarıdan her şeye sahip, kusursuz bir aile gibi görünürler. Ancak bu muhteşem aile tablosu bir gecede yerle bir olur.

Şarman Holding’in veliahtı, Leyla Şarman Özdemir ve Kemal Özdemir’in biricik oğulları Kerem, annesi ve babasının evde olmadığı bir gece, iki polis tarafından götürülür ve daha sonra kendisinden haber alınamaz.

Ailenin biricik oğullarını bulmak için verdikleri amansız mücadele, aile içerisindeki ilişkilerin sarsılmasına ve herkesin kendine sakladığı sırların açığa çıkmasına da neden olur"

[reklam]

Teknik ve yaratıcı ekip

Yapım: D Yapım
Yapımcı: Ayşe Durmaz
Yönetmen: Zeynep Günay Tan
Senaryo: Elif Usman
Sanat yönetmeni: Murat Güney
Görüntü yönetmeni: Sedat Yücel
Müzik: Gökhan Kırdar

Oyuncular ve karakterleri

Mete Horozoğlu (Mehmet Kantarcı), Aslı Enver (Özlem Albayrak), İlker Kaleli (Faik Şaşmaz) Kaan Taşaner (Kemal Özdemir), Dolunay Soysert (Leyla Şarman Özdemir), Kürşat Alınaçık (Murat Şarman), Menderes Samancılar (Hasan Deliorman), Fahri Şaşmaz (Yunus Emre Terzioğlu),Ferit Kaya (Bekir Çimen), Erhan Can Kartal (Kerem Özdemir), Eşref Seyitoğlu (Bilal Toklu), Yıldıray Şahinler (Metin Sönmez),Berk Erçer (Mahir Eray), Zeynep Kankonde (Elmas Toklu), Zeynep Altıner (Yasemin Özdemir), Banu Fotocan (Gülriz Kurtuluş), Nalan Yavuz (Cemile Kantarcı),Gizem Akman (İnci Kantarcı)

 

 

METE HOROZOĞLU'NUN ROL ARKADAŞI VURULMA ANINI ANLATTI! DETAYLAR BURADA!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat