Kaprisleriyle çıldırtan dizi oyuncuları!

En ünlü oyuncu kaprisleri..

resim yok
30 Eylül 2014 - 10:43
Magazin

En ünlü oyuncu kaprisleri

Fahriye Evcen'in yaptığı kaprisler son dönemde magazin dünyasına bomba gibi düştü. Ünlü oyuncu önce yönetmen Hilal Saral'la, ardından da rol arkadaşı Elçin Sangu'yla tartıştı.


Ancak Evcen gibi birçok ünlü oyuncu da kaprisleriyle bir dönem adından söz ettirmişti.

İşte Evcen'le yeniden gündeme gelen oyuncu kaprisleri.

 

FAHRİYE EVCEN: HER SETTE VUKUATI VAR

Evcen'in basına yansıyan ilk 'kapris' haberi Yalancı Bahar dizisinin setinde gerçekleşti. İddiaya göre Fahriye Evcen, kostüm görevlilerine 'Geri zekalılar' diyerek bağırmıştı. Çalıkuşu'nun setinde ise makyözle tartıştığı için çekimler iptal olmuştu.
 
Kurt Seyit ve Şura'nın tanıtım çekiminde Kıvanç Tatlıtuğ'u 3 saat bekletince yakışıklı oyuncu çıldırmıştı. Kurt Seyit ve Şura dizisinin ilk çekim gününde, kendisini beklettiği için yönetmen Hilal Saral'la tartıştı ve seti terk etti. Birkaç gün sonra sette oyuncu Elçin Sangu'yla tartışıp, rol arkadaşını ağlattı.

 

MERYEM UZERLİ: KOŞU BANDI KAPRİSİ

Kaldığı otelin spor salonunda hayranlarının ilgisinden bunalan Meryem Uzerli, otelin koşu bandını odasına taşıtmak istemişti. Uzerli'nin kaprisi otel yönetimi tarafından reddedilince, yapımcı 4 bin liraya koşu bandı almıştı.[reklam]

SANEM ÇELİK: HERKESİ CANINDAN BEZDİRDİ

Sanem Çelik'in, kaprisleriyle ek­ra­na ve­da eden 'İna­dı­na Ya­şa­mak' di­zi­si­nin se­tin­de, yö­net­men­den oyun­cu­la­ra her­ke­si ca­nın­dan bez­dir­di­ği id­di­a edil­di. Se­nar­yo­dan, çe­kim­le­re ka­dar her şe­ye mü­da­ha­le eden Çe­lik, yö­net­men Ser­dar Akar'ı çıl­dırt­tı.

 

NAZ ELMAS: SET ÇALIŞANLARINA KÖTÜ DAVRANIYOR

Naz Elmas'ın set­te çı­kan ye­mek­le­ri be­ğen­me­di­ği ki­mi za­man set ça­lı­şan­la­rı­na kö­tü dav­ran­dı­ğı bu yüz­den de çok se­vil­me­di­ği id­di­a edi­li­yor.

 

KIVANÇ TATLITUĞ: EMEKTAR OYUNCUYU KIZDIRDI

Kıvanç Tatlıtuğ, 45 yıl­lık emek­tar oyuncu En­gin Şen­kan'la set­te kav­ga et­ti. Tat­lı­tuğ, us­ta oyun­cuy­la kar­şı­lık­lı sah­ne­sin­de oyun ver­mek is­te­me­di ve Şen­kan ko­nu­şur­ken gül­me­ye baş­la­dı. İki­li ara­sın­da­ki sert tar­tış­ma Şen­ka­n'­ın 'Ter­bi­ye­siz he­ri­f' di­ye ba­ğı­rıp se­ti terk et­me­siy­le son bul­du.

 

 

FAHRİYE EVCEN'İN OLAYSIZ GÜNÜ GEÇMİYOR!

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları