Karagül'ün başarısı gün geçtikçe büyüyor!

Karagül dizisinin büyük başarısı!

resim yok
26 Eylül 2014 - 14:59
Magazin

Karagül dizisinin büyük başarısı!

Reyting birincisi Karagül'e uluslararası talep!

Fox TV'de ekrana gelen Karagül dizisinin yurt dışı satışı devam ediyor.

 

İşte detaylar:

 

TALEP YOĞUN!

Avşar Film'in yapımcılığını yaptığı 'Karagül' dizisine yurt dışından gelen talepler büyüyor.

Pakistan, Bulgaristan ve Romanya'dan sonra 7 ülkeye daha satışı yapılan dizi ülkemizde yüksek reytingleri ile ilgi ile izleniyor.

 

GİTTİKÇE YAYILIYOR

Karagül dizisi Orta Doğu ülkeleri, Sırbistan, Yunanistan, Irak, Ukrayna, Hırvatistan ve Afganistan'da da yayınlanacak.

Diziye başka ülkelerden de taleplerin gelmesi bekleniyor.

3. sezonu devam eden  karagül dizisinde Ece Uslu, Özcan Deniz, Yavuz Bingöl, Özlem Conker, Mesut Akusta, Şerif Sezer, Hulya Duyar, Hilal Altınbilek ve Mert Yazıcıoğlu gibi sevilen oyuncular rol alıyor.[reklam]

DİZİDE BU HAFTA NELER YAŞANACAK?

Babasını karşısında kanlı canlı gören Baran, bir süre gördüklerinin şokundan çıkamaz. Murat kendisiyle ilgili gerçekleri Baran'la paylaşsa da, Baran, Murat'ın hiç beklemediği bir tepki verir ve özleminin yerini öfke ve hesaplaşma duygusu alır.

Murat, Baran karşısında ne yapacağını bilemez bir haldedir. Mahkeme, beklenmedik bir gelişmeyle birlikte ertelenir. Kendal, yeniden hapse döner. Murat Kendal'ın karşısına ilk defa hapishanede çıkar. Artık iki kardeş arasındaki büyük hesaplaşmanın zamanı gelmiştir.

Diğer yandan Özlem, Kendal'ın yokluğunu fırsat bilir ve başına gelebileceklerden habersiz, özgürlüğünü ilan eder. Tüm bu gelişmelerden sonra Ebru yeniden, çocukları ve mücadele etmek zorunda olduğu hem maddi hem manevi problemlerin arasında sıkışıp kalır. Kendal’ın, Baran'ı mahkemede açıklama girişimiyle Narin'in korkuları yeniden tetiklenir. Bitmek bilmeyen kabuslarının başlangıcı olur.

Ancak, bütün konak halkını, dengelerini alt üst edecek ve öğrendikleri gerçekleri yeniden sorgulatacak bir sürpriz beklemektedir.

 

 

'KARAGÜL' 51. BÖLÜM FRAGMANINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN!

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları